Кількість будівельних норм в Україні скоротили в 2 рази, – віце-прем'єр Зубко

Зубко: Кількість будівельних норм зменшено більш ніж вдвічі

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) скоротило кількість будівельних норм в два рази в 2016 році, скасувавши 13% і зробивши добровільними 44%. Про це повідомила прес-служба Мінрегіонбуду з посиланням на віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

«У 2016 році ми продовжили дерегуляцію будівельної галузі. Кількість будівельних норм зменшено більш ніж вдвічі, з них 13% скасовано, 44% - переглянуто як добровільні», - заявив віце-прем'єр Зубко.

Окрім того, серед досягнень Мінрегіону Зубко відзначив прийняття двох національних стандартів України, які сприятимуть розвитку та удосконаленню національної нормативної бази у галузі ремонтно-реставраційних робіт на пам’ятках архітектури та містобудування.

Серед іншого віце-прем'єр наголосив на реалізації житлових програм, передбачених видатками спецфонду Держбюджету. «Мінрегіону передбачені кошти на реалізацію програми довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам на селі (40 млн гривень), будівництва доступного житла (9,7 млн грн, 50 угод), пільгового молодіжного кредитування – (94,6 млн грн., 271 угоди)», — зауважив він.

Також Геннадій Зубко відзначив реєстрацію Національної спілки архітекторів України, якій делеговано повноваження з атестації виконавців робіт.

Зазначимо, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства має намір змінити 22 будівельні норми (ДБН) для відповідності сучасним стандартам до кінця 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук