Кількість мільярдерів у світі перевищила дві тисячі осіб

СвітМарта Кривецька, 5 жовтня 201212180
Кількість мільярдерів у світі перевищила дві тисячі осіб
фото ZAXID.NET
Гроші

Статки мільярдерів у світі за рік збільшилися на 14%, або на $760 млрд до позначки в $6,19 трлн. Про це повідомляє організація Wealth-X. Загальна кількість всіх мільярдерів у світі зросла на 9,4% до 2 тис. 160 осіб.

У списку країн з найбільшою кількістю мільярдерів, який наводить організація, перше місце посіли США, де 480 осіб мають загальний статок в 2,05 трлн дол. Попри економічні труднощі, за останній рік у США кількість мільярдерів збільшилась на 25 осіб, або на 5,5%, а сукупний статок збільшився на 8%.

На другому місці Китай, де проживають 147 мільярдерів, які ділять між собою 380 млрд дол. У середньому кожен китайський мільярдер має 2,6 млрд дол.

Третя – Великобританія, тут проживають 140 мільярдерів, які мають 430 млрд дол. У Сполученому Королівстві найбільша кількість мільярдерів у Європі, країна випереджає за показником Німеччину на три особи, але відстає від Німеччини з точки зору загального добробуту групи на 120 млрд дол.

Четверта, Німеччина, є єдиною країною зони євро, що увійшла до списку країн з найбільшою кількістю мільярдерів, враховуючи тенденцію зниження добробуту у більшості країн блоку. Кількість мільярдерів в цій країні становить 137 осіб, які ділять між собою статок у 550 млрд дол.

На 5 місці – Індія зі 109 мільярдерами із загальним статком усього в 190 млрд дол.

6-те місце у рейтингу займає Росія. Там живуть 97 мільярдерів із сумарним капіталом в 380 млрд дол. За останній рік кількість мільярдерів зросла на 17 осіб, однак загальний статок скоротився на 29%.

На 7-му місці – Гонконг. У цьому регіоні, формально залежному від континентального Китаю, проживають 64 мільярдери із загальним статком 190 млрд дол. Слід зазначити, що Гонконг вважається одним з головних фінансових центрів Азії.

8-ма у списку Швейцарія. Батьківщина банків і одна з найстабільніших до останнього часу економік світу розмістила у себе 57 мільярдерів, які поділили між собою 125 млрд дол. У середньому кожен мільярдер має 2,2 млрд дол.

На 9-му місці - Бразилія, яка стала домівкою для 49 мільярдерів із статком в 300 млрд дол. Бразилія стала єдиною державою Латинської Америки, якій вдалося увійти в десятку.

10-те місце в рейтингу займає Канада. Там число офіційно зареєстрованих мільярдерів досягає 40 осіб, які ділять між собою 105 млрд. дол.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук