King Cross Leopolis визнаний найкращим торговим центром Львова за версією покупців та орендарів

Економікановини компаній, 2 березня 20185360
King Cross Leopolis визнаний найкращим торговим центром Львова за версією покупців та орендарів

Торгово-розважальний центр «King Cross Leopolis» посів перше місце в номінації Торговий центр Львова у престижній премії «Retail Awards Вибір споживача 2018». Торгові центри, супермаркети та мережі магазинів змагалися у більш ніж 40-ка номінаціях, а вручення нагород відбулося 28 лютого у Києві.

«Retail Awards Вибір споживача 2017» проводять вже восьми рік поспіль. За цей час премія стала своєрідним Оскаром у світі торгівлі – адже її отримання допомагає визначити лідерів споживацьких симпатій ринку роздрібної торгівлі України. Саме голос споживачів та орендарів став вирішальним у дослідженні, проведеному компанією DigData. Участь в голосуванні брали мешканці з різних куточків України, різного віку, статі та рівня доходів. Тож таку вибірку можна вважати більш ніж репрезентативною. Більше того, перші та другі місця у багатьох номінаціях посідали лише ті Торгові центри, які подолали 10-відсотковий бар’єр – і це ще раз свідчить про масштабність голосування. Як зазначають організатори премії, представники компанії Retail Platforma, нагорода є важливим меседжем для учасників конкурсу, який наглядно демонструє: клієнт завжди правий, тому що голосує своїм гаманцем і ногами.

Для ТРЦ «King Cross Leopolis» перемога у номінації «Торговий центр Львова» стала свідченням чудового розуміння потреб своєї цільової аудиторії. Правильна маркетингова стратегія, що забезпечує максимальну кількість необхідних товарів і послуг під одним дахом. Кращі умови, які приваблюють орендарів і, як наслідок, розширюють асортимент. Та цікаві заходи, що пропонують клієнтам більше дозвілля і розваг. Ось ті критерії, які вплинули на незалежне голосування і посприяли тому, що більшість респондентів проголосували за ТРЦ «King Cross Leopolis».

Це вже не перша перемога: нагадаємо, у 2014-15 роках ТРЦ «King Cross Leopolis» став «Обличчям міста» щорічній премії від Львівської торгово-промислової палати у номінації «Львівське дозвілля». А також з 2014 до 2017 здобував першість у премії від Retail Awards, як кращий торговий центр у Львові та у 2015.

від Ukrainian Retail Association, ставши найкращим серед «Традиційних великих Торгових центрів в Україні».

ТРЦ «King Cross Leopolis» вдячний покупцям за лояльність та обіцяє і надалі залишатись найкращим місцем для покупок та розваг, перевершуючи очікування клієнтів і даруючи яскравий настрій, приємні сюрпризи і завжди вдалий шопінг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук