Киянин винайшов спосіб одночасно використовувати всі соцмережі та месенджери

Киянин винайшов спосіб одночасно використовувати всі соцмережі та месенджери

Киянин, який вже відомий своїми «вірусними» розширеннями для браузера Chrome, випустив чергову новинку. Його новий проект Infozzy змінює стартову сторінку браузера таким чином, що на ній вміщаються всі популярні соціальні мережі, месенджери та інтернет-сервіси, повідомляє АІН.

Таким чином, прямо на стартовій сторінки користувачі можуть читати стрічки Facebook, Twitter, Reddit, «ВКонтакті», ProductHunt, Dribbble або спілкуватися в месенджерах WhatsApp, Skype, Telegram, Slack та інших.

Щоб працювати з розширенням, необхідно для початку авторизуватися в обліковому записі Google і в усіх соціальних мережах. Після цього «власникам» нового розширення стануть доступні базові функції кожного сервісу, у тому числі швидкий перегляд відео, наприклад, у YouTube або прослуховування музики у соцмережах.

У Infozzy можна одночасно запускати кілька месенджерів і спілкуватися в різних соціальних мережах з однієї сторінки. Також користувач може читати через розширення улюблені новинні ресурси і створювати власні канали новин.

Своє розширення киянин, який воліє не називати свого імені, запустив 26 вересня. Подібні розширення він створює давно, а минуле Facebook Flat, яке вміє змінювати дизайн Facebook, навіть «завірусилось» на Reddit, ProductHunt і в західних блогах. Після цього розробник заявив про намір створити аналогічне розширення для YouTube та інших популярних соцмедіа, втім поки, за його словами, руки до цього не дійшли.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук