Київ розірвав побратимство з Москвою і Санкт-Петербургом

Загалом Київрада визнала недійсним побратимство з 6 російськими містами та регіонами

СуспільствоАндрій Стець, 12 лютого 201612122
Київ розірвав побратимство з Москвою і Санкт-Петербургом

Київська міська рада 11 лютого визнала побратимство з шістьма містами та регіонами Російської Федерації недійсним. Про це інформує прес-служба Київради.

Як йдеться у повідомленні, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати вирішили вважати такими, що не є містами і регіонами-побратимами Києва міста та регіони РФ: Москву, Волгоград, Санкт-Петербург, Улан-Уде, Республіку Комі та Махачкалу.

Депутати врахували зауваження Управління юридичного забезпечення діяльності КМР і доручили виконавчому органу Київради (КМДА) вжити організаційно-правових заходів щодо припинення дії двосторонніх договорів, угод, меморандумів, протоколів та інших документів, які були підписані з відповідними містами і регіонами РФ. Рішення підтримали 97 депутатів.

У Київраді також наголосили, що дія останньої програми співпраці з Москвою завершилася ще в 2013 році.

«З огляду на політичну ситуацію між державами, співпраця з містами, розташованими на території РФ, відтоді свідомо не здійснюється. Тому зараз такі документи носять скоріше символічний статус, аніж юридичний. Разом із тим, з огляду на ідеологічну складову цього питання, цілком доречно прийняти колегіальне рішення», - зазначив заступник міського голови, секретар Київради Володимир Прокопів.

Зазначимо, розірвання стосунків із російськими містами-побратимами було ініційовано в Київраді 26 січня.

8 лютого мерія Івано-Франківська ініціювала розірвання угод про партнерство з двома російськими містами-побратимами Сєрпухов та Сургут.

Додамо, що містом-побратимом Львова з 2006 року є Санкт-Петербург.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук