Київський суд поновив Зураба Аласанію на посаді очільника Суспільного

Раніше наглядова рада НСТУ проголосувала за дострокове розірвання контракту з медійником

Наприкінці січня Аласанію спробували усунути з посади

Шевченківський районний суд міста Києва на своєму засіданні 19 червня визнав незаконним рішення наглядової ради ПАТ НСТУ про дострокове припинення контракту із Зурабом Аласанією. Про це сам Аласанія написав у Facebook.

«Рішення Наглядової Ради ПАТ НСТУ про дострокове припинення контракту з Аласанія З.Г. визнати незаконним і скасувати», – процитував він рішення судді.

Як відомо, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про дострокове припинення контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією.

Пізніше стало відомо, що у наглядовій раді НСТУ закидають Аласанії, зокрема, те, що він не показав хресну ходу за єдину помісну церкву, засідання Генасамблеї ООН та один з економічних форумів, де був присутній президент.

Опісля Аласанія заявив про порушення з боку членів наглядової ради НСТУ під час голосування про дострокове розірвання контракту з ним.

12 лютого наглядова рада НСТУ ухвалила рішення, яким встановила дату розірвання контракту 6 травня, тобто після президентських виборів.

Аласанія керував Національною телекомпанією з 2014 року до листопада 2016 року. У 2017 році наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії за результатами відкритого конкурсу обрала його головою правління Суспільного мовлення. Він мав працювати на посаді впродовж чотирьох років.

У суді він вимагав скасувати рішення ради про припинення з ним контракту і закінчення його повноважень 6 травня 2019 року. Позов був поданий проти членів ради Тетяни Лебедєвої (екс-голова) та Світлани Остапи (екс-виконувачка обов'язків голови) та НСТУ. Третіми особами були Олексій Паніч, В'ячеслав Козак та Вадим Міський — також члени наглядової ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук