Київській владі не варто чекати, що майданівці найближчим часом звільнять центр міста

Представники громадських організацій і спільноти Майдану оприлюднили маніфест про його розвиток після травня 2014 року. Вони вкотре наголосили, що не розійдуться, поки не буде виконано усіх їхніх вимог.

Про це повідомила координатор «Майдан-прес-центр» Наталія Соловйова, яка у середу, 28 травня, озвучила заяву, пише Укрінформ.

«Ми - організації, які не просто фізично присутні на площі, але ті, які мають намір зберегти дух Майдану, дух пропозицій, розвитку і контролю змін в Україні... Майдан не розходиться, поки не виконані вимоги Майдану: покарання злочинців; люстрація; пакет законів для зміни системи влади; не встановлений конституційний лад у частині громад; не покарані винні у масових вбивствах; не створена територіальна громада Києва з питання самоврядування», - сказала Соловйова, повідомляє «Українська правда».

Вона також додала, що «фізичний Майдан» має бути збережений і облагороджений.

«Майдан повинен залишитися, але повинен структурно змінитися, а саме: за допомогою проведення конкурсу з реорганізації території Майдану (архітектурний конкурс). Майдан повинен бути збережений у межах першої-четвертої барикад до перетворення Майдану на осередок побудови громадянського суспільства. Фізичний вигляд Майдану має бути облагороджений і збережений для побудови матеріально-просвітницького комплексу. Майдан повинен бути пішохідним», - йдеться в Маніфесті спільноти Майдану, затвердженому і підписаному сьогодні в приміщенні прес-центру Майдану й озвученому Соловйовою.

До переліку громадських організацій і Спільноти, які підписали цей Маніфест, входять ГО «Координаційна рада Майдану», ГО «Громадська рада Майдану», ГО «Рада громадських ініціатив Майдану», священики різних конфесій, Люстраційний комітет Майдану, Відкритий університет Майдану, Сотні Майдану та інші.

Представник Духовної ради Майдану Олександр Кривоносов пригрозив, що політикам не варто розганяти Майдан.

«Ми вважаємо, що не політики Майдан зібрали, не їм його й розганяти. Майдан стоятиме доти, поки не будуть виконані наші вимоги і поки вже нинішня влада не буде дослухатися до нас», - сказав Кривоносов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук