Київстар продовжує розвивати смарт-транспорт у містах України

Київстар продовжує розвивати цифрові сервіси для абонентів і долучати їх до культури використання грошей з мобільного рахунку для оплати послуг, в тому числі проїзду в транспорті. За рік* обсяг платежів за проїзд в громадському транспорті з мобільного рахунку зріс у 8 разів.

Нещодавно жителі та гості міст Житомира, Луцьку, Тернополя та Чернігова отримали можливість використати свій мобільний рахунок для поповнення електронних проїзних. Поповнити е-квиток з мобільного рахунку «Київстар» можна вже у 7 містах України: Києві, Вінниці, Чернігові, Житомирі, Тернополі, Луцьку та Івано-Франківську, а сплатити за проїзд за допомогою SMS в 4 містах – у Вінниці, Житомирі, Івано-Франківську та Львові. Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв’язку Київстар при підтримці Міських Держадміністрацій. Поповнити електронний квиток можна на сайті money.kyivstar.ua в розділі Транспорт.

«Дуже приємно бачити, як розвиваються міста, як активно вони долучаються до розвитку цифрових сервісів для мешканців. Е-квиток – це простий, але дуже яскравий приклад цифрового світу на рівні інфраструктури міста, а поповнення електронного квитка з мобільного рахунку – ще один зручний та екологічний спосіб безготівкової оплати. Ми й надалі спільно з містами України працюватимемо в рамках концепції smart city та розвиватимемо серед жителів звички користуватися онлайн сервісами», - прокоментував Сергій Коптік, керівник департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар.

Перелік послуг для оплати за допомогою мобільного рахунку нараховує більше ніж 3 000. Серед них - оплата комунальних платежів, інтернету і телебачення, переказ грошей з одного мобільного рахунку на інший і на банківську карту, послуги страхування, покупка квитків в театр, на концерти, а також оплата штрафів за порушення ПДР. Оплату можна здійснювати за допомогою мобільного застосунку «Смарт-Гроші», на сайті money.kyivstar.ua та на сайті фінансового партнера, або через USSD-команди на кнопковому мобільному телефоні.

*період аналізу: червень 2019 – червень 2020

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Останні новини
Залиште відгук