«Київстар» закриває своє представництво у Львові (доповнено, уточнено)

Керівництво мобільного оператора «Київстар» прийняло рішення закрити по одному представництву у Києві, Львові та Одесі. 

«Рішення про закриття філії прийнято у зв'язку із завершенням процесу впровадження нової операційної моделі діяльності ПРАТ «Київстар» і пов'язаної з цим реорганізації регіональної структури», - інформує tv.net.ua з посиланням на речників компанії «Київстар».

Як уточнили ZAXID.NET у компанії, з червня 2013 року Київстар розпочав трансформацію організаційної структури для переходу на нову модель управління, повністю орієнтовану на клієнта. Замість регіональної структури з поділом на філії, запроваджено функціональні команди, які діють по всій території України.

Співробітники функціональних команд отримали більше повноважень, змогли зосередитись на основній компетенції – обслуговуванні клієнтів. При цьому кількість робочих місць в компанії залишилась стабільною, і всі офіси компанії працюють і обслуговують клієнтів, як і раніше.

Також в рамках реорганізації створено нові структури – наприклад, у Львові  в Київстар з’явився сучасний процесинговий центр, який оброблятиме усю фінансову та статистичну інформацію  з усієї України, йдеться у повідомленні компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук