Кобзона позбавили звання почесного громадянина Полтави

КультураКатерина Сліпченко, 26 листопада 20141380

Міська рада Полтави позбавила російського співака та депутата Держдуми Йосипа Кобзона звання почесного громадянина міста. Таке рішення ухвалили одноголосно, за нього проголосувало 37 депутатів.

Питання про позбавлення звання Йосипа Кобзона на розгляд міськради виніс депутат Олександр Шамота. До цього Громадський Клуб Полтави зібрав 460 підписів городян за дане рішення, повідомляє газет «День» із посиланням на народного депутата  Сергія Капліна.

«Відверто антиукраїнська позиція Йосипа Кобзона стала основною причиною того, що його позбавили звання почесного громадянина Полтави. Полтаву, як духовну столицю України не може представляти людина, яка відверто підтримує сепаратистів та закликав Януковича силовим методом розігнати Євромайдан», -зазначив депутат міськради Олександр Шамота.

Народний депутат Сергій Каплін назвав цей день історичним і висловив сподівання, що приклад Полтави наслідуватимуть й інші українські міста.

«Жодне місто не має права називати своїм почесним громадянином людину, яка ненавидить нашу країну та своїми висловами розпалює розбрат. Позбавити Кобзона такого почесного звання стало справою честі для мене і полтавців», - зазначив Каплін.

Нагадаємо, що звання почесного громадянина Полтави було присвоєно Йосипу Кобзону у 2002 році.

Звання почесного громадянина міста Кобзон уже встиг втратити у Дніпропетровську та Кобеляках.

Також рішенням Кабінету Міністрів співаку заборонено в’їзд в Україну. Нещодавно Кобзон був призначений почесним консулом «ДНР» в Російській Федерації. Таке «призначення» відбулося після виступу Кобзона у Донецьку та Луганську, де разом із ансамблем МВС Росії він виконав, зокрема,  пісню «Москва-Донбасс», яка претендує на статус «гімну ДНР».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук