Кого послухати на ІТ Arena: хакер та творці найпопулярніших у світі додатків
Наприкінці вересня у Львові відбудеться наймасштабніша техконференція країни
В останній вікенд першого місяця осені, 27-29 вересня, у Львові відбудеться одна з наймасштабніших техконференцій країни – IT Arena. Захід щороку збирає у місті прихильників технологій та української ІТ-індустрії. 4000 відвідувачів та 100 експертів провідних світових компаній обговорюватимуть у Львові технології та їх вплив на наше життя вже сьогодні.
ZAXID.NET підібрав кілька найцікавіших доповідачів ІТ Arena, які ділитимуться своїм досвідом, спостереженнями і прогнозами розвитку технологічної індустрії вже цієї осені.
1. Майкл Шмілов, Advisor у Viber (Israel)
Найпопулярнішим месенджером серед українців у 2018 році, як повідомляє ain.ua, став Viber. Майже 95% власників смартфонів хоча б раз у місяць відкривали застосунок. У компанії наголошують: додатком користується кожен другий українець.
Майкл Шмілов присвятив приблизно десяток років роботі у Viber, тож знає все про розвиток компанії. «Наше основне завдання – єднати людей на всій планеті. У деяких країнах наш месенджер зробив це першим», - розповідає Майкл Шмілов під час конференції Tech Open Air у Берліні.
У компанії Viber Майкл змінив три позиції. Спершу керував командою з розробки продуктів для мобільних пристроїв і ПК, займався UX-дизайном. Потім розпоряджався щоденними операціями компанії, та останні два роки перемкнувся на дорадчу роботу. «Я вважаю, що сервіси мають бути прозорими і відкритими, зрозумілими і моральними. Користувачі мусять знати, які правила має платформа», - наголошує Майкл Шмілов.
Як створити найпопулярніший месенджер, які особливості користування ним, що робити з даними великої кількості користувачів та де межа між особистою інформацією та публічністю? Про все це Майкл Шмілов розповість на IT Arena на бізнес потоці.
2. Кіра Рудик, Chief Executive Officer в Ring Ukraine (UKR)
Кіра Рудик з 2016 року очолює Ring Ukraine, компанію, яка займається розробкою розумних дверних дзвінків і системою безпеки. Зараз компанія є другим найбільшим клієнтом американського гіганта Amazon, який оцінив Ring у 1 млрд доларів.
«Наші дзвінки оснащені камерою, їх можна повісити на двері. Коли хтось проходить повз або натискає на дзвінок – власнику приходить сповіщення. Зараз наше завдання зробити продукт максимально розумним і сучасним», - розповідає Кіра Рудик.
Основна місія фірми Ring Ukraine – зменшити злочинність у житлових масивах.
Кірі підпорядковується приблизно 600 працівників компанії Ring Ukraine. Жінка є членкинею правління Американської торгової палати в Україні та Асоціації IT Ukraine. Входить до 100 найуспішніших жінок України. У 2018 році вона вивчала Executive Program for Women Leaders в Stanford Business School. А 27-29 вересня виступить на ІТ Arena на технологічному потоці.
3. Аня Рувінская, Product Lead в Spotify (USA)
Ймовірно, вас, так само цікавить, коли нарешті Spotify офіційно з’явиться в Україні? Spotify є першим стрімінговим сервісом, що дозволяє слухати аудіо основних світових і незалежних лейблів, зокрема BBC, Sony, EMI, Warner Music Group та Universal. Сервіс доступний в Америці, Європі, Австралії, Новій Зеландії, деяких країнах Азії. Через Spotify можна послухати музику, подкасти, улюблені аудіопрограми в 79 країнах світу. Можливо, цього року Україна стане вісімдесятою?
Сподіваємось, Аня Рувінская дасть відповідь на це питання під час IT Arena. До слова, дівчина зростала у Києві, а у віці 10-ти років разом з батьками переїхала в США. Ледь не перша її серйозна робота була у NASA, де Аня досліджувала глобальне потепління і можливості скорочення викидів вуглекислого газу. Згодом пішла у світ бізнесу і опрацьовувала дані для JPMorgan Chase, Credit Suisse, Goldman Sachs.
Понад 4 роки Аня Рувінская присвятила роботі в Microsoft, наступних два в Spotify, де зосередилася на розробці нових продуктів і можливостей обслуговування. Сама Аня каже, що захоплена роботою: «Мені подобається будувати та оптимізувати споживацькі товари, досвід, ринки і соціальний вплив». Послухати доповідь спікерки можна буде на продуктовому потоці конференції.
4. Мохамед-Ахреф Майза, Senior Data Scientist в Renault (FR)
Популярна компанія Renault має промислові об'єкти і комерційні установи в 134 країнах, та понад 180 тисяч співробітників по всьому світу. До складу продукції групи входить п'ять марок: Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA.
Спікер ІТ Arena Мохамед-Ахреф Майза відповідає в компанії Renault за розробку сучасних рішень для аналітики і підтримки основного автомобільного бізнесу. Розвиваючи наукове середовище даних, він зосередив увагу на проектах машинного навчання, виробництва і продажу. Його робота включає діагностику автомобілів через штучні нейронні мережі, автоматизацію контролю якості за допомогою комп’ютерного зору. А також записування зв'язку текстових інженерних даних, аналіз конкурентів на основі європейських опитувань клієнтів.
«У добре злагодженій організації, стає очевидно, що наука про дані – це наймовірна сила. Моя основна мета – поширити цю культуру, принести структуру та отримати цінність завдяки алгоритмам машинного навчання, швидкого розподілу обчислень і глибокого навчання», - каже Мохамед-Ахреф Майза.
Про науку в бізнесі, автомобілі та штучний інтелект в астомобільній індустрії Мохамед розповість на Арені на технологічному потоці.
5. Джош Фехтер, Founder у Squibler (USA)
Його називають найбільш захоплюючим хакером, успішним маркетологом і стратегом. Ще до 25 років, він спробував працювати у семи стартапах. Набивши ґуль, Джош створив BAMF media – багатомільйонне агентство і написав 5 книг. Його щоденна рутина розпочинається о 5-ій ранку. Він займається йогою і бігом, постійно подорожує по світу. Фехтер працював з такими компаніями, як: TEDx, Mixmax, Mindvalley, Pininfarina, LawTrades, Scribe Media, Deputy і Pioneer.
Нещодавно Джош Фехтер запустив власний стартап Squibler – програмне забезпечення, яке допомагає розвивати письменницькі здібності. За допомогою ресурсу можна навчитися писати книги, новели, сценарії, короткі історії чи шаблони. Сайт вже підтримали авторитетні видання Forbes i The New York Times.
На бізнес потоці, Джош розповість про свою останню компанію Squibler, свій найкращий досвід застосування маркетингу та програмування у створенні контенту.
Ще більше спікерів можна знайти на сайті ІТ Arena. Не пропустіть головну технологічну подію країни 27-29 вересня у Львові.