На Lviv IT Arena обрали найкращий стартап 2018 року
З 50 учасників у фінал увійшли 10, а переможцем став один
Четвертий рік поспіль у рамках техноконференції Lviv IT Arena міжнародне журі обирає найкращий проект року. Цьогоріч стартапи змагалися за освітні програми, менторство й грошові винагороди.
«Велика кількість стартапів. Мені дуже приємно, що цього року ми як організатори даємо найкращому стартапу грошовий приз ‒ 10 тисяч доларів на розвиток його бізнесу», ‒ каже СЕО Lviv IT Cluster, співорганізатор IT Arena Степан Веселовський.
На конкурс подалися 50 команд, із них до фіналу пройшли десять. На StartUp Competition розробники представляли платформи для піару, технології віртуальної реальності, протези, створені з допомогою 3D-принтеру, освітні девайси та навіть рюкзаки з цифровими вставками.
«Я бачу, що якість стартапів підвищується з кожним роком. Цього року, наприклад, мені дуже сподобалися проекти, пов'язані з медициною. Бо такі стартапи змінюють реальне життя людей», ‒ розповідає член журі, CEO Adventures Грег Банас.
Для учасників конкурсу це ще й прекрасна нагода знайти партнерів для спільних проектів.
Коли ти бачиш, як виступають інші, чесно кажучи, на мій погляд, це дуже допомагає тобі потім виступати ‒ це по-перше. А по-друге, ми з дуже багатьма стартапами обмінялися контактами і в нас з двома проектами, як мінімум, є можливість для інтеграції, наприклад.
Перше місце цьогоріч отримав проект LIKI 24 ‒ цілодобова доставка ліків у Києві та по Україні. Цей стартап допомагає знайти потрібні препарати й порівняти ціни в аптеках.
LIKI24 ‒ це платформа, яка об'єднує аптеки, фармацевтів, виробників ліків, медиків і користувачів.
«Якщо ви робите якісний продукт або ще й зменшуєте, автоматизуєте деякі питання, то це завжди може бути досить якісне рішення, яке може приносити великі кошти», ‒ розповідає керівник екосистеми інноваційного парку UNIT CITY, член журі Кирило Мазур.
StartUp Competition відбувся в рамках найбільшої ІТ-конференції Східної Європи. Цьогоріч ІТ Арена зібрала майже три тисячі учасників.