Колектив комунальної стоматологічної поліклініки — проти головного лікаря

Бунт проти корупції

Головні новини за 28 лютогоНовини Львова, 28 лютого 2014, 21:25 2297 0

Більше 30 лікарів комунальної стоматологічної поліклініки звинувачують головного лікаря у перевищенні посадових повноважень. На звернення стоматологів, які повстали, відреагувало перевіркою Міське управління охорони здоров’я.

Коли з міського управління охорони здоров’я приїхали у стоматполіклініку з перевіркою, на місці не застали головного лікаря. На втьоки кинулась і кадровик.

Почувши про перевірку, головний лікар таки прийшов. Саме його понад 30 працівників звинувачують у корупції та прийомі на роботу за хабарі. Лікар на такі звинувачення не відповідає, все зводить до політики.

Зі сльозами сюди прийшла Оксана - колишня працівниця. Не може повернутися з декрету на законне місце. Не витримують нерви і у інших працівників.

Вгамувати емоції обох сторін прийшов Олег Березюк - заступник мера з гуманітарних питань. Каже, зараз роздувати конфлікт не на часі.

Комісія з Міського управління охорони здоров’я взялася перевіряти усі документи. Якщо виявлять якісь порушення - звертатимуться до відповідних органів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук