Колишній банк голови НБУ збільшив свої активи у три рази

ЕкономікаРоман Ганкевич, 13 лютого 201733074
Банк «Авангард», підконтрольний інвесткомпанії ICU, співвласницею якої була свого часу Валерія Гонтарєва

Український банк «Авангард», підконтрольний інвесткомпанії ICU, співвласницею якої до призначення главою Національного банку (НБУ) була Валерія Гонтарева, за підсумками 2016 року піднявся в рейтингу банків за обсягом загальних активів відразу на 30 пунктів, посівши 48 місце. Про це інформує Finbalance.

Як зазначається, обсяг активів у цьому банку в минулому році збільшився в 2,9 рази – до 1,33 млрд грн (причому гривневі активи зросли у 3,7 рази, а валютні – на 70,4%).

Окрім банку «Авангард» підросли в рейтингу СЕБ «Корпоративний банк» за обсягом активів піднявся на 39 місце (+21 пункт), «Deutsche Bank Україна ДБУ» – на 36 (+13 пунктів). Істотно зросли активи в минулому році також у «ТАСкомбанку» Сергія Тігіпка – в 2,13 рази – до 8,13 млрд грн (в 1,66 рази за гривневими активами і на 46% – по валютних), в результаті чого він перемістився на 22 місці в банківській системі з 30.

Загалом же, за підсумками 2016 року, трійця лідерів у банківській системі за обсягом активів залишилася незмінною. На першому місці – «ПриватБанк» (незважаючи на скорочення активів на 16,9%), на другому і третє позиціях – «Ощадбанк» та «Укрексімбанк» (активи яких зросли на 31,8% і 13,5%). На четверте місце в рейтингу з шостого піднявся «Райффайзен Банк Аваль», а на п'ятому – «Укргазбанк», який рік тому займав 10 позицію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук