Колишнє трамвайне кільце у Львові перетворять на сквер з LED-підсвіткою

Проект розробив львівський дизайнер Олег Мочалкін

У Львові на місці колишнього розворотного кільця трамвая №4 на вул. Снопківській планують облаштувати громадський простір з лавочками та LED-підсвіткою. Старе кільце стало непотрібним у зв'язку із будівництвом трамвайної лінії на Сихів.

Як розповіла ZAXID.NET начальниця управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури Львівської міськради Олександра Сладкова, до міськради звернувся львівський дизайнер Олег Мочалкін і запропонував розробити для міста проект з облаштування громадського простору на вул. Снопківській. 

Сладкова зазначила, що поблизу вже триває оновлення скверу між вулицями Свєнціцького та Снопківською, проте ділянка, на якій раніше було трамвайне кільце, лишилася невпорядкованою. Тож в управління розвитку інфраструктури допомогли львів’янину доопрацювати проект, а співробітник департаменту розвитку Львівської міськради Олександр Шутюк оприлюднив візуалізації проекту у своєму блозі, аби з'ясувати, чи подобається львів'янам таке облаштування громадського простору, та в разі потреби відкоригувати проект.

Згідно з проектом, на невеликій ділянці на місці колишнього трамвайного кільця, яке вже демонтували, мають замостити пішохідну доріжку, а навколо неї встановити лавочки та ліхтарі. 

План облаштування громадського простору на місці трамвайного кільця

Крім того, щоб зберегти згадку про трамвайну колію, яка була на цьому місці раніше, на доріжці планують прокласти лінії плиткою іншого кольору або бруківкою з LED-підсвіткою. Однак, чи вдасться зробити LED-бруківку, залежатиме від того, скільки коштів виділять на реалізацію проекту.

LED-бруківка має імітувати трамвайну колію, яка була на цьому місці раніше

Збоку від доріжки передбачене встановлення  прозорого стенду із силуетом костелу, який планували збудувати поляки на вул. Стуса, але не добудували через початок Другої світової війни.

Прозорий стенд із контурами незбудованого костелу

Плиту, яка встановлена на цій діляці в пам'ять про депортацію українців з Польщі, залишать. Крім того, проектом передбачено, що в подальшому на місці плити може бути встановлений пам’ятник.

За словами Олександри Сладкової, наразі коштів на облаштування цього простору у бюджеті міста ще немає, відтак не відомі і точні терміни початку та завершення робіт. Разом з тим зазначимо, що після завершення першого півріччя міська рада вноситиме правки до бюджету міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук