Колишню заступницю прокурора Львівщини остаточно звільнили з органів прокуратури

Галина Борейко місяць перебувала у кадровому резерві прокуратури

Галина Борейко не погодилася обійняти вакансію рядового прокурора

Племінницю екс-начальника управління «К» СБУ Василя Пісного Галину Борейко, яку раніше звільнили з посади заступниці прокурора Львівщини «у зв’язку із неналежним виконанням посадових обов'язків», остаточно звільнили з органів прокуратури. Відповідний наказ у четвер, 20 лютого, підписала прокурорка Львівщини Ірина Діденко.

«Звільнити Борейко Галину Дмитрівну з посади прокурора прокуратури Львівської області та з органів прокуратури, відповідно до частини п’ятої статті 41 Закону України «Про прокуратуру» з 20 лютого 2020 року», – йдеться у наказі, копія якого є у розпорядженні ZAXID.NET.

Наказ про звільнення Галини Борейко з органів прокуратури (фото ZAXID.NET)

Як повідомили ZAXID.NET у прокуратурі Львівщини, відповідно до закону «Про прокуратуру», після звільнення з адміністративної посади заступниці прокурора 36-річна Галина Борейко місяць перебувала в кадровому резерві прокуратури. За цей час їй зарпонували посаду рядового прокурора, на яку вона не погодилася. Тому вона остаточно звільнена з органів прокуратури.

Нагадаємо, раніше наказом генпрокурора Руслана Рябошапки від 20 січня 2020 року Галину Борейко звільнили з посади заступника прокурора Львівської області «у зв’язку з неналежним виконанням посадових обов’язків, установлених для відповідної адміністративної посади». Галина Борейко обіймала посаду заступниці прокурора Львівщини Юрія Квятківського з червня 2016 року. Її рідний дядько Василь Пісний тоді перебував на посаді заступника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ і вважався протеже тодішнього генпрокурора Юрія Луценка, який і призначив Борейко на посаду заступника прокурора Львівської області.

Галина Борейко була призначена заступницею прокурора Львівщини попри те, що перед тим (у липні 2015 року) вона провалила конкурс на нижчу посаду – керівника Львівської місцевої прокуратури №2. Тоді серед 30 кандидатів відібрали 16 претендентів, а вона посіла 22 місце, набравши лише 98,33 бали. Для порівняння, найвищий результат становив 169 балів.

Відповідно до декларації за 2018 рік, у власності Галини Борейко два будинки – площею майже 230 кв м у Брюховичах та 165 кв м у Львові, земельна ділянка площею 5 соток у Брюховичах. Їздить заступниця обласного прокурора на Mercedes-Benz C 200, 2006 року випуску. Задекларувала понад 650 тис. грн зарплати. Тримає майже півмільйона грн та 28 тис. доларів у банку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук