Племінниця Пісного пояснила, як стала заступником прокурора Львівщини

Суспільство22 липня 201624120
Галину Борейко призначили заступницею прокурора Львівщини 24 червня

Племінниця заступника начальника управління «К» СБУ Василя Пісного Галина Борейко пояснила, яким чином її в кінці червня призначили на посаду заступниці прокурора Львівської області. 

Відповідаючи на запитання кореспондента ZAXID.NET про механізм призначення на посаду заступника прокурора Львівської області, під час брифінгу 22 липня вона сказала: «Рішення про призначення на посаду заступника прокурора Львівської області приймає генеральний прокурор. Конкурс на цю посаду не передбачений».

Нагадаємо, що Василь Пісний, рідний дядько Галини Борейко, вважається протеже теперішнього генпрокурора Юрія Луценка, який і призначив Борейко на посаду заступника прокурора Львівської області. Про тісні зв’язки Луценка з Пісним, зокрема, заявляв з трибуни Верховної Ради народний депутат Володимир Парасюк. 

Разом з тим, Борейко підтвердила, що торік не пройшла конкурс на значно менш відповідальну посаду керівника Львівської міської прокуратури №2. «Я мала посаду прокурора Шевченківського району Львова. У липні 2015 року був проведений конкурс на посаду керівника Львівської місцевої прокуратури №2. Посаду керівника я не зайняла. Конкурс відбувся відповідно до чинного законодавства, людина прийнята і працює зараз на посаді керівника. А мене перевели на посаду начальника відділу нагляду за органами досудового розслідування прокуратури Львівської області», – зазначила вона.

Нагадаємо, 33-річна Галина Борейко є племінницею Василя Пісного, заступника начальника управління «К» Служби безпеки України. Після створення місцевих прокуратур у липні 2015 року Галина Борейко брала участь у конкурсі на посаду керівника Львівської місцевої прокуратури №2, юрисдикція якої розповсюджується на Залізничний та Шевченківський райони, проте провалила конкурс – серед 30 кандидатів відібрали 16 претендентів, а вона посіла 22 місце, набравши лише 98,33 бали. Для порівняння, найвищий результат становив 169 балів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук