Комісія обрала на керівні посади Держбюро розслідувань 27 службовців

СуспільствоАндрій Стець, 18 липня 201823910
Рішення про призначення на посади ухвалюватиме директор бюро після проведення перевірки стосовно переможців

У Державному бюро розслідувань повідомили про обрання зовнішньою комісією конкурсу 27 службовців на керівні посади у ДБР. Про це повідомляє прес-служба Держбюро у середу, 18 липня.

Як повідомляється, рішення про призначення на посади ухвалюватиме директор відомства Роман Труба після проведення перевірки стосовно переможців.

«Йдеться про спеціальну перевірку державними органами влади. Також очікуємо інформацію про переможців від Ради громадського контролю та експертів від профільних організацій… ДБР не задіяно у конкурсному відборі на ці посади, але я як директор несу відповідальність за всіх працівників, тим паче, якщо це - керівники напрямків», - зазначив він.

Слід зазначити, що ДБР - це орган з унікальною процедурою обрання працівників на 170 керівних посад, оскільки зовнішня комісія обирає не лише директора та заступників, а навіть керівників секторів.

За словами Труби, протягом конкурсу неодноразово з’являлися заяви громадських організацій щодо недоброчесності тих чи інших кандидатів.

«Ми уважно слідкували за конкурсним відбором, але не мали повноважень втручатися, перевіряти інформацію. Ця можливість була у зовнішньої комісії під час співбесід. Із завершенням конкурсу ДБР має право перевірити кожного переможця, більше того - це наш обов’язок», - запевнив він.

За інформацією «Української правди», на посади керівників територіальних управлінь були запропоновані претенденти, більшість з яких є креатурами міністра МВС Арсена Авакова та заступника голови Нацполіції Ігоря Купранця. Загалом обрані наступні кандидати:

1. Директор територіального управління у Києві – Руслан Марчук. Марчук працює в поліції, його інтереси лобіює Аваков та Курпанець.

2. Директор територіального управління у Краматорську - Артем Матвєєв.

3. Директор територіального управління у Львові - Микола Друзюк. Він керівник Радехівської місцевої прокуратури Львівської області. Його призначення лобіює народний депутат від партії "Свобода" Ігор Кривецький.

4. Директор територіального управління у Мелітополі - Денис Керман. Він працює заступником начальника управління представництва інтересів громадянина і держави в суді прокуратури Запорізької області.

5. Директор територіального управління у Миколаєві – Олег Денега. Він був помічником заступника генерального прокурора Олега Заліска, креатура депутата від фракції БПП Олександра Грановського.

6.Директор територіального управління у Полтаві – Володимир Тимошко.

7.Директор територіального управління у Хмельницькому - Сергій Палатов.

8.Керівник першого управління організації досудових розслідувань – Євген Шевцов. Він також знаходиться під протекцією Авакова та Курпанця.

9.Керівник другого управління організації досудових розслідувань – Олександр Туру. Він працює начальником Ірпінського відділення ГУ ДФС у Київській області, і є креатурою Авакова і Купранця.

10.Керівник третього управління організації досудових розслідувань – Артем Бугаєць.

11.Керівник управління інформаційно-аналітичної розвідки - Роман Білоус. Він службовець нацполіції.

12.Керівник управління оперативних розробок - Володимир Криволапов.

13.Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань – Сергій Житник. Він працює в поліції. Його посада пов'язана з аграрним сектором та сферою земельних відносин.Він ставленик Авакова та Купранця.

14.Керівник управління внутрішнього контролю - Богдан Чобіток Чобіток пройшов за квотою начальника ГУ "К" СБУ Павла Демчини та його заступника Василя Пісного. Раніше він працював у СБУ.

15.Керівник управління забезпечення діяльності - Василь Титарчук. Наразі тимчасово не працює.

16.Керівник управління кадрової роботи та державної служби – Віталій Француз.

17.Керівник управління міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій - Андрій Багров. Багров працює у нацполіції, його лобіюють Аваков та Купранець.

18.Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно технічних заходів - Олександр Яковлев.

19.Керівник управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності, головний бухгалтер – Денис Луцик.

20.Керівник управління правового забезпечення – Оксана Пащенко. Вона заступник директора департаменту ДКВС Мін'юсту, її креатура Аваков і Купранець.

21.Керівник управління режимно-секретної роботи та захисту інформації - Алла Костюкова. Вона заступниця начальника відділу Національної академії СБУ.

22.Керівник управління спеціального призначення - Андрій Калашник.

23.Начальник відділу внутрішнього аудиту - Петро Божевський. Він працює в СБУ.

24.Начальник відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення – Олександр Коваль.

25.Начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ - Мар'яна Гайовська-Ковбасюк. Вона начальник відділу моніторингу та аналітики управління зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГПУ, вона креатура Авакова і Купранця.

26-27.Головний спеціаліст відділу проведення перевірок із застосування поліграфа управлінням внутрішнього контролю – Ярослав Денисенко і Дмитро Шишкарьов.

До слова, ресурс Prosud раніше повідомляв, що понад 40% претендентів на керівні посади в Державному бюро розслідувань є представниками чинних правоохоронних органів.

Зазначимо, що раніше Консультативна місія Євросоюзу в Україні прийняла до відома зауваження, згідно з якими деякі кандидати на посади у ДБР можуть бути причетними до порушень прав людини.

Згідно із заявою, КМЄС взяла до уваги серйозні зауваження щодо деяких кандидатів, які висловлюють засоби масової інформації та представники громадянського суспільства в контексті поточного процесу відбору Комісією, відповідальною за відбір на керівні посади до ДБР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук