Комісія відібрала двох кандидатів на посаду начальника ДФС Львівщини

Очолити податкову у Львівській області можуть Ігор Кондро або Василь Лемішовський

ЕкономікаНазарій Тузяк, 30 липня 201533072
Комісія відібрала двох кандидатів на посаду начальника ДФС Львівщини
Кандидати на посаду начальника ГУ ДФС у Львівській області Василь Лемішовський та Ігор Кондро

У четвер, 30 липня, конкурсна комісія відібрала двох осіб, яких рекомендуватимуть призначити начальником головного управління ДФС у Львівській області.

За підсумками конкурсного відбору найбільше голосів отримали Ігор Кондро та Василь Лемішовський. 

«По п’ять голосів набрали два кандидати – Кондро Ігор Володимирович та Лемішовський Василь Іванович. Тому конкурсна комісія рекомендуватиме голові ДФС України Роману Насірову призначити на посаду начальника ДФС у Львівській області когось із цих двох кандидатів», - заявила голова конкурсної комісії, директор Департаменту податкового та митного аудиту ДФС України Наталія Рубан.


Протокол засідання конкурсної комісії

У коментарі ZAXID.NET Наталія Рубан пояснила, що рішення конкурсної комісії має виключно рекомендаційний характер.

«Ми тільки рекомендуємо голові ДФС України. А коли буде наказ на призначення когось із цих осіб, я не знаю. Звичайно, голова ДФС Роман Насіров за законом має право обирати будь-яку кандидатуру, необов'язково ту, яку ми рекомендуватимемо. Але він вирішив дослухатися до думки громади Львова. Якщо він вирішив, що буде слухати громаду, і нас сюди прислав, значить обиратиме із тих, кого ми рекомендуватимемо», - розповіла голова конкурсної комісії.

Вона також уточнила, що до участі в конкурсі допустили всіх кандидатів, які надіслали свої документи. «Ми вирішили попередньо не перевіряти кандидатури перед конкурсом. Оскільки зараз іде багато різних обговорень, ми вирішили заслуховувати всіх, хто подався», - пояснила Рубан.

Нагадаємо, всього на участь у відборі зареєструвалися 16 осіб. До конкурсної комісії входило 11 осіб, у тому числі 3 громадських активісти - Юрій Мартинюк («Народна самооборона»), Василь Попович («Всеукраїнська Координаційна Рада Майдану» у Львівській області та Іван Спринський («Рабів до раю не пускають»).

ГУ ДФС у Львівській області уже рік працює без повноцінного керівника. Зараз обов'язки керівника ГУ ДФС у Львівській області виконує Василь Лемішовський - один із тих, кого й відібрала конкурсна комісія.

Також, як писав ZAXID.NET, на початку липня голова ДФС України Роман Насіров вже рекомендував призначити начальником податкової Львівщини Ігоря Кондро, однак голова Львівської ОДА Олег Синютка відмовився погоджувати таке рішення, оскільки на цю посаду не було проведено відкритого конкурсу за участі громадськості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук