Комітет ВР запропонував визнати 20 лютого початком окупації Криму

СуспільствоОксана Руда, 17 червня 20153260

Комітет Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин підтримав пропозицію Кабінету міністрів і рекомендував Верховній Раді визнати датою початку окупації Криму Російською Федерацією 20 лютого 2014 року.

Таке рішення, сформульоване в проекті закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення дати початку тимчасової окупації» одноголосно підтримали всі 5 присутніх на засіданні комітету, передає УНН.

Загальна кількість членів комітету складає 9 депутатів.

«Пропоную рекомендувати прийняти в першому читанні, за основу і в цілому», – сказав голова комітету Григорій Немиря.

Члени комітету погодилися з аргументами представника Міністерства закордонних справ і підтримали пропозицію внести зміни до закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», а також до закону «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України».

Необхідність таких змін пояснюється наявністю різних дат початку окупації в різних законах. Єдина дата початку окупації Криму в законодавстві має спростити судову боротьбу на захист майнових та інших прав громадян України, які зазнали шкоди від російської окупації Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук