Компанія Ахметова порушила інвестиційні зобов'язання перед «Укртелекомом», – ФДМУ

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 29 вересня 20179090

Під час проведеної перевірки Фонд державного майна України (ФДМУ) виявив порушення інвестзобов'язань, які допустила в колись державному «Укртелекомі» компанія «ЕСУ», яку контролює олігарх Рінат Ахметов.

«За фактом продажу “Укртелекому” в інвестиційному договорі були зафіксовані певні пункти тих зобов'язань, які вони на себе брали. За підсумками перевірки, яка відбувалася починаючи з минулого року, ФДМУ виявив невиконання цих зобов'язань, після чого ми перейшли в судову площину», – заявив виконувач обов’язків голови ФДМУ Віктор Трубаров, повідомив телеканал «112 Україна».

Як відомо, на початку 2011 року Фонд держмайна продав «Укртелеком» за 10,575 млрд грн ТОВ «ЕСУ» – українській «дочці» австрійської EPIC, яка в свою чергу належала п'ятьом фізичним особам – жителям Австрії. Через два роки, 3 червня 2013 року, СКМ Ріната Ахметова купив компанію, яка володіє акціями «Укртелекому».

16 травня 2017 року Фонд державного майна України звернувся до суду з позовом про розірвання договору купівлі-продажу акцій «Укртелекому» від 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук