Компанія «cвободівця» порушує транспортну схему

17 січня 2012290434
Компанія «cвободівця» порушує транспортну схему
фото ZAXID.NET
Маршрутки

У компанії «Фіакр Львів» сьогодні на обслуговування маршрутів у Львові не вийшов 21 автобус. Ця компанія є лідером з недотримання умов конкурсу із перевезень. Про це під час брифінгу повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Микола Жук.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що недобросовісне виконання умов перевізниками є однією із головних причин, чому є труднощі із впровадженням нової транспортної схеми у Львові.

«Перевізники, які брали участь у тендері, не подали правдивої інформації. Компанія «Фіакр» заявила необхідну кількість машин, а виявилося, що 40 автобусів у них не вистачає. Це лише сьогодні на лінію не вийшов 21 автобус», – наголосив мер.

Садовий висловив пропозицію, щоб юристи міськради уже сьогодні вивчили угоду з «Фіакром». «Якщо цей перевізник у найкоротший термін не почне в повній мірі виконувати умови угоди і випускати на лінію 125 автобусів, тоді треба буде розривати угоду і проводити новий конкурс на ці маршрути», – підсумував мер.

Андрій Садовий також прокоментував: «Для мене не є вирішальним, хто є власник. Якщо «Фіакр» подав на тендер і гарантував певну кількість машин і не дотримується умов, треба ставити питання про розірвання угоди. Хто є власником фірми, яка партія  - мене це мало цікавить. Тема дискусії номер один у Львові – транспортна схема. Через таких людей ми маємо шалені проблеми. Негатив падає на Львівську міську раду. Треба виправляти ситуацію.

Мер додав, що Львівська міська рада зробить все для того, щоб в найближчі декілька тижнів налагодити роботу маршрутів за новою транспортною схемою до ідеального.  

Додамо, що за інформацією управління транспорту та зв’язку мерії, за актами щодо порушень видно, що на маршрутах, які обслуговують ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр Львів», не вистачає від 35 до 50 автобусів. Однак директор ТОВ «Міра і К» Іван Велійка у розмові з ZAXID.NET повідомив, що сьогодні не має змоги давати коментарі.

Не вдалося взяти коментар також у Євгена Білінського, який впродовж дня не відповідає на телефонні дзвінки.

Окрім цього, львів’яни скаржаться, що на маршрутах компанії «Фіакр Львів» водії не дотримуються графіків та маршрутів руху. Також на цих маршрутах недостатня кількість автобусів. Додамо, що ТзОВ «Фіакр Львів» обслуговує у місті 10 маршрутів: №№13, 17, 18, 22, 24, 30, 34, 39, 41 та 43.

Нагадаємо, на одній із прес-конференцій депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Євген Білінський заявив, що він є акціонером підприємства-перевізника «Фіакр».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 34

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук