Компанія «Данон» запустила потужне виробництво дитячого молочного харчування «Тьома» в Україні

Суспільствопромоція, 22 лютого 20166630
Компанія «Данон» запустила потужне виробництво дитячого молочного харчування «Тьома» в Україні
Урочисте відкриття нового спеціалізованого виробництва дитячої молочної продукції «Тьома»

16 лютого відбулось урочисте відкриття нового спеціалізованого виробництва дитячої молочної продукції «Тьома». Виробництво автономно функціонує на території Кременчуцького міськмолокозаводу, де зосереджено 55% потужностей виробництва компанії групи «Данон» в Україні.

«Завдяки інвестиціям в 200 мільйонів гривень, ми запустили найсучасніше виробництво дитячої молочної продукції в Україні. Потужності виробництва дозволяють випускати близько 700 тонн готового продукту на місяць, а це понад 5 мільйонів упакувань молочної продукції для дітей раннього віку. Використання найкращої української сировини, сучасного обладнання та досвіду  міжнародної команди технологів та нутріціоністів дозволяє нам виробляти продукт, який відповідає найвищим міжнародним стандартам «Данон» для дитячого харчування тут, в Кременчуці», – розповів Тарас Пилипець, індустріальний директор «Данон» в Україні.

Виробництво добре знаного українським споживачам продукту «Тьома» побудовано з дотриманням вимог не лише українського законодавства, а й високих міжнародних санітарних та технічних норм групи «Данон». Сировина та упаковка пройшли тестування в європейській лабораторії «Eurofins», яку вважають однією з провідних лабораторій світу.

Відкриття нового виробництва відвідав Ніколя Перен, радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні. «В руслі економічного співробітництва наша роль – сприяти інтересам французького бізнесу в Україні. І цей захід ми відвідуємо з особливою гордістю, адже це важлива подія для компанії французької групи «Данон» — лідера  молокопереробної сфери. Вважаємо, що для України,  це інвестиція в майбутнє галузі», – зазначив Ніколя Перен.

На виробництві встановлено обладнання від  провідних світових виробників: «Tetra Pak» (Швеція) та «Arcil» (Франція). Його скомпонували у закритий тип виробництва, що відповідає міжнародним стандартам «Данон».

Для виготовлення продукції використовують молоко екстра класу з українських ферм з відповідною сертифікацією. Завдяки сучасним технологіям, фруктові суміші не містять алергенів, та при цьому у них максимально збережена натуральна користь фруктів та ягід.

Завдяки продуктам та обладнанню найвищої якості компанія групи «Данон» виробляє здоровий та якісний український продукт для дітей. Він протягом всього терміну зберігання не втрачає свої корисні властивості. А смакове різноманіття продукції задовольнить кожного маленького гурмана.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук