Facebook прослуховував голосові повідомлення користувачів соцмережі

За словами представників компанії, це було потрібно, аби перевірити ефективність сервісу розшифровки

Соцмережа наймала людей для прослуховування аудіоповідомлень юзерів

Компанія Facebook розшифровувала голосові повідомлення користувачів сервісів, що належать корпорації. Після розголосу директори соцмережі заявили, що більше не робитимуть цього. Про це повідомив Bloomberg.

Працівники, які розшифровували повідомлення, не знали про походження записів. У Facebook підтвердили, що розшифровували аудіоповідомлення користувачів, але заявили, що більше не робитимуть цього. «Так само, як Apple і Google, ми призупинили розшифровку аудіо людьми понад тиждень тому», – повідомила компанія.

Відомо, що користувачі, повідомлення котрих прослуховували, обрали варіант у додатку Facebook Messenger, який передбачає розшифровку їхніх голосових повідомлень.

У свою чергу, підрядники перевіряли, чи правильно штучний інтелект Facebook інтерпретував анонімні повідомлення. Facebook не розкривав користувачам, що треті особи можуть прослуховувати їхні аудіо. Це призвело до того, що деякі підрядники відчули, що їхня робота неетична.

Як писав ZAXID.NET, наприкінці липня Федеральна комісія з торгівлі США оголосила про накладення штрафу у п'ять мільярдів доларів на компанію Facebook у межах досудового врегулювання суперечки стосовно розкриття приватної інформації у цій соцмережі та використання її компанією Cambridge Analytica.

Це найбільший штраф, який будь-коли запроваджувала комісія за розголошення приватної інформації

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук