Компанія LG презентувала перший в світі прозорий 77-дюймовий OLED-дисплей

СвітРоман Ганкевич, 25 червня 201711300
Компанія LG презентувала перший в світі прозорий 77-дюймовий OLED-дисплей
фото LG Display
Супер-гнучкі екрани можна використовувати у вигляді цифрових табло, вітрин, «розумних» інтерактивних столів

Компанія LG представила перший в світі 77-дюймовий гнучкий і прозорий OLED-дисплей. Інформація про нього з'явилася на офіційному сайті LG Display.

Як зазначається, над створенням цієї унікальної гнучкої панелі LG працювала майже 5 років. Розробники розповіли, що спочатку планували 60-дюймовий прозорий OLED-дисплей, але результат перевершив їхні сподівання. Інноваційний екран має висоту 170 см. Він на 40% прозорий і має радіус вигину 80 мм. Тобто, його можна згорнути так щільно, що радіус буде становити всього лиш - 80 мм. І це ніяк не погіршить його функціонування.

На думку розробників дисплею такі супер-гнучкі екрани можна використовувати у вигляді цифрових табло, вітрин, «розумних» інтерактивних столів. Також вони можуть використовуватися для відображення програм і засобів з т.зв. «доповненою реальністю», які часто встановлюють у публічних місцях: музеях і океанаріумах.

На виставці CES 2017 Лас-Вегасі компанія також показала прототип 55-дюймового телевізора з прозорим Full HD-екраном на органічних світлодіодах. У порівнянні з ним 77-дюймова OLED-панель не тільки є більшою за розмірами, але й має більш високу роздільну здатність 3840x2160 пікселів (4K UHD).

Для демонстрації нової розробки зібрали спеціальну інтерактивну вітрину з віртуальною дівчиною, яка відображається на гнучкому прозорому екрані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук