Компанія «Метро Кеш енд Кері» постачатиме продукти військово-морським силам України

ЕкономікаОксана Руда, 11 лютого 201610070
Компанія «Метро Кеш енд Кері» постачатиме продукти військово-морським силам України

Міністерство оборони України і ТОВ «Метро Кеш енд Кері» уклали угоду на постачання продуктів харчування для військовослужбовців Західної військово-морської бази Військово-морських сил ЗСУ в Одесі.

«Вже підписано договір на постачання продуктів харчування згідно з каталогом для Західної військово-морської бази ВМС ЗСУ в Одесі, де вже кілька місяців успішно триває експеримент з упровадження альтернативної системи харчування військовослужбовців», – повідомляється на сайті Міноборони 11 листопада.

За попередніми результатами електронного редукціону вартість набору продуктів на одного військовослужбовця Західної військово-морської бази в добу становитиме 42,39 грн, а на кораблі – 44,41 грн.

У Міноборони зазначили, що попередня вартість набору продуктів на одного військовослужбовця до 31 грудня 2015 року становила 57,24 грн на базі й 59 грн на кораблі.

Відтак, цього тижня очікується підписання договору на постачання продуктів за каталогом у Національній академії сухопутних військ у Львові.

У повідомленні оборонного відомства також зазначено, що планується розширення каталогу для військових у зоні АТО.

«Вже відпрацьовано 100 додаткових позицій для польового набору. Калорійність також буде збільшено. У більшості країн НАТО харчування військовослужбовців у полі здійснюється шляхом видачі сухих пайків або за допомогою військових кухарів. У зоні АТО готуватимуть військові кухарі», – розповіли в Мінобори.

Крім того, очікується вдосконалення системи контролю за якістю харчування військових.

Як повідомив голова Комітету конкурсних торгів Міноборони Олег Свирко, відомство ініціюватиме зміни до чинної нормативно-правової бази із застосування штрафних санкцій до учасників торгів, які порушують кваліфікаційні вимоги або умови угоди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук