Комуніст дасть російськомовним школам відсуджені у Фаріон гроші

Марта Кривецька, 24 вересня 201311051
Комуніст дасть російськомовним школам відсуджені у Фаріон гроші
Ірина Фаріон

Шевченківський районний суд Львова частково задовольнив позов народного депутата України Олександра Зубчевського (КПУ) до Ірини Фаріон («Свобода»). Cуд визнав образливими слова депутатки, що публічно прозвучали на адресу Олександра Зубчевського, і зобов’язав виплатити 20 тис. грн моральної шкоди.

За словами Зубчевського, всі ці кошти він перерахує на підтримку шкіл із російською мовою навчання.

«Нікому не дозволено ображати іншу людину незалежно від того, якою ти мовою говориш, яка у тебе національність і який колір шкіри. Хай і не вся сума задоволена судом як моральна шкода, але навіть та, яка надійде від «свободівки», послужить хорошою підмогою для розвитку російськомовних шкіл», - цитує представника КПУ прес-служба.

Нагадаємо, 1 березня Ірина Фаріон вимагала від суду зобов'язати Апарат ВР забезпечувати на засіданнях комітету переклад виступів державною мовою.

6 березня на засіданні комітету стався черговий конфлікт, пов'язаний з виступом народного депутата України від КПУ, секретаря Комітету ВР з науки та освіти Зубчевського російською мовою без перекладу. Після цього Зубчевський заявив, що поки йому не дадуть можливість вільно говорити російською мовою, він не ставитиме свій підпис на протоколах засідання комітету, й вони будуть нелегітимними.

18 березня Зубчевський подав позов до суду Шевченківського району м. Львова - за місцем проживання відповідачки, в якому вимагав стягнути з Фаріон 100 тис. грн як компенсацію за завдану йому моральну шкоду образами на його адресу. В основу позову лягли матеріали друкованих ЗМІ, Інтернет-видань, а також телевізійних сюжетів і програм, «в яких вона з ентузіазмом виступала і грубіянила».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук