Комуністи не вірять в широку коаліцію

20 жовтня 20083260

"Позиція нашої фракції полягає у тому, що коли засідання Верховної Ради відбудеться, то тільки на законних підставах. Головна мета його має бути у прийнятті рішень на подолання економічної кризи, і не повинно бути жодного використання засідань у якості піару", - так прокоментував ZAXID.NET народний депутат України від фракції КПУ Олександр Голуб ініціативу прем’єр-міністра Юлії Тимошенко зібрати керівників усіх фракцій, щоб обговорити створення широкої парламентської коаліції.

"Для того, аби прийняти антикризові рішення, не потрібно форматувати широкої коаліції. Це неможливо, немає ідеологічних засад для її створення", - додав нардеп.

Довiдка ZAXID.NET

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко 19 жовтня під час свого звернення до народу України виступила з ініціативою створення широкої парламентської коаліції, яка б сформувала Уряд захисту України.

Ю.Тимошенко наголосила, що сьогодні, 20 жовтня, 12.00 вона чекає в парламенті на керівників усіх фракцій, аби обговорити з ними негайне створення широкої парламентської коаліції.

Прем’єр-міністр вважає, що всі парламентські фракції на основі нової коаліції мали б створити уряд захисту, який займеться захистом України від світової фінансової кризи. Тимошенко наголосила, що потрібно провести переформатування існуючого Кабміну, аби в уряд захисту увійшли кращі представники парламентських політичних сил, щоб спільно стати на захист України перед глобальною економічною кризою.

Вона вважає, що в цих умовах потрібно забути про дострокові парламентські вибори і об’єднатися навколо порятунку держави.

Юлія Тимошенко наголосила, що якщо її ініціативу про створення широкої коаліції та уряду захисту не підтримають інші політичні сили, то вона особисто та її команда будуть боротися з кризою до кінця.

Тимошенко запропонувала встановити мораторій на політичні чвари та спільно боротися зі світової економічною кризою.

Прем’єр наголосила, що ні вона, ні її команда не відступлять від національних інтересів і будуть до кінця боротися з економічною кризою, яка впритул підступила до України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук