Комуністи вимагають порушити справу проти Каськіва

Володимир Балита, 25 грудня 20128201
Владислав Каськів

Фракція КПУ вимагає від уряду негайно звільнити голову Державного агентства з інвестицій та інновацій Владислава Каськіва із займаної посади і притягнути його до відповідальності. Про це виступаючи у Раді сказав лідер фракції Комуністичної партії України Петро Симоненко.

Комуністи цікавляться, чому голова Каськів ще на волі, і вимагають порушити проти нього кримінальну справу, пише ЛIГАБiзнесIнформ.

Симоненко здивований тим, що, незважаючи на скандал з LNG-терміналом, Каськів "все ще перебуває на посаді, а не під слідством або в інших місцях". "Фракція КПУ вимагає від правоохоронних органів, зокрема, від Генпрокуратури, порушити проти керівників Держагентства з інвестицій кримінальну справу за фактом шахрайства та нанесення збитків державі, в тому числі на міжнародному рівні", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Сергій Тігіпко заявляв, що Каськів написав заяву про звільнення  через підписання невдалої угоди з реалізації проекту LNG-терміналу, але її не прийняли. "Це питання не до нього, а до когось іншого", - зазначив він.

Скандал за участі Каськіва почався після того, як держпідприємство LNG-термінал і компанія Enagas SA (Іспанія) підписали угоду про співпрацю і створення консорціуму з будівництва терміналу для регазифікації зрідженого газу в Одеській області.

З іспанської сторони документ підписав Джорді Сарда Бонвехі, який раніше також фігурував у ролі представника компанії Enegas (Іспанія), нібито зацікавленої в інвестуванні в український LNG-термінал.

Однак компанії Gas Natural Fenosa і Enegas заявили, що ніяких контрактів не підписували, а Джорді Сарда Бонвехі не є їх представником. Іспанські компанії додали, що не розглядають питання участі в консорціумі з будівництва LNG-терміналу в Україні.

Згодом з’ясувалося, що Хорді Сарда Бонвехі є 43-річним лижним інструктором, а нині бізнесменом з Барселони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук