Конфлікт між МВС і «Правим сектором» закінчився згодою про співпрацю

Конфлікт, який виник у неділю, 17 серпня, між «Правим сектором» та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, у результаті якого сторони звинувачували один одного в різних гріхах і розкололи соціально активних громадян на дві протиборчі сторони, закінчився предметною розмовою.

Про це в понеділок, 18 серпня, повідомили у прес-центрі МВС.

Арсен Аваков зустрівся з представником «Правого сектора» Бориславом Березою та домовився про співпрацю.

Як повідомляє Борислав Береза​​, сторони припиняють конфлікт і об'єднаними зусиллями діють на благо України. Зокрема, в МВС підтвердили, що документи на звільнення одіозного генерала міліції Євдокимова, відставки якого домагається «Правий сектор», вже готові.

«Є кілька питань, по яких ми маємо схожі позиції. Але для того щоб підвищити ефективність, нам потрібно налагодити не тільки взаєморозуміння, а й почати спільні дії з проведення люстрації в лавах МВС, а також переведення в правову площину дій представників «Правого сектора» в зоні АТО», - заявив Береза і запевнив, що «незважаючи на непорозуміння, які постійно виникають між сторонами, ми розуміємо, що тільки об'єднаними зусиллями всіх патріотів України можна перемогти ворога».

Між тим, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко наголосив, що Арсен Аваков з повагою відноситься до вкладу «Правого сектора» в боротьбу з тероризмом. Він повідомив, що на зустрічі обговорювалася можливість легалізації підрозділів ПС в структурах Збройних сил, МВС чи СБУ.

«Сторони домовилися регулярно обмінюватися інформацією та співпрацювати в справі захисту України від терористичної загрози в рамках чинного законодавства», - заявив Геращенко за підсумками зустрічі глави МВС і представника «Правого сектора».

Нагадаємо, що протягом останнього тижня представників «Правого сектора» неодноразово затримували з цілими арсеналами зброї – зокрема, на Львівщині, Київщині та Хмельниччині.

У  суботу ввечері «Правий сектор» навіть оголосив ультиматум президентові Порошенку з вимогою звільнити усіх затриманих, а вже в неділю Дмитро Ярош фактично дезавуював цю заяву.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук