Конгрес українських націоналістів закликає на виборах президента гуртуватися навколо Ющенка

29 червня 20083440

"Вибори у Києві показали роздрібненість національно-демократичних сил, вона дісталася критичної межі, тому КУН проголошує наступні ініціативи: напрацювання нового формату взаємодії національно-патріотичних сил, впровадження політики рівноцінного партнерства, чіткого ідеологічного партнерства, яке має засновуватися на ґрунті української національної ідеї, також має бути об'єднання навколо політичної позиції Президента України, яка спрямована на державотворення. Ющенко найбільш послідовний у цьому питанні", ­ повідомив сьогодні, 29 червня, під час прес-конференції голова ЛОО КУН Микола Пшевлоцький.

КУН серед найближчих завдань ставить: формування нової концепції економічної політики, заснованої на національному прагматизмі, ініціювання змін до закону про вибори народних депутатів, які б передбачали закріплення принципу відкритих партійних списків.

"Депутати повинні бути пов'язані і з партією, і з округом. Номери у списках повинні формуватися за результатами голосування в розрізі виборчих округів. Також необхідно врегулювати конфліктні ситуації між депутатським корпусом органів місцевого самоврядування та головами територіальних громад. Необхідно законодавчо затвердити норму, згідно з якою у випадку, коли міського голову відправляють у відставку, припиняються і повноваження депутатів", - розповів М.Пшевлоцький.

Член Президії Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів, голова Тернопільської обласної організації Конгресу Володимир Чибрас під час прес-конференції наголосив, що на президентських виборах КУН підтримуватиме кандидатуру Віктора Ющенка. "На наступних виборах ми бачитимемо три фігури ­ Ющенко, Тимошенко, Янукович. Ющенко є найбільш проукраїнським кандидатом. Іншого вибору в українського народу немає. При ньому підняли питання Голодомору, Шухевич отримав звання героя", - додав В.Чибрас. Він також зазначив, що розпуску ВР не буде і цей парламент "доживе" до виборів Президента України.

Щодо співпраці з іншими політичними силами, то КУН вже задекларував "дружбу" з НРУ та УНП. Відносно інших політичних сил, то співпраця з ними, зокрема "Єдиним Центром", залежатиме від того, чи ці партії пропагуватимуть засади національного патріотизму.

Під час прес-конференції КУНівці також задекларували, що підтримуватимуть європейський та північноатлантичний вектор зовнішньої політики України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук