Коновалець об’єднав всю Україну, - Роман Іваничук

27 січня 20115584

Український письменник Роман Іваничук вважає, що в українців, окрім традиційної співучості та традиційної працьовитості, існувала традиційна незгода. Про це розповів письменник 26 січня на літературній зустрічі у межах проекту «Люди легенди у Домі Легенд».

"Ще навіть великий Мазепа казав "Від незгоди ми пропали, самі себе зруйнували". Це як традиційна демократія, як традиційне хліборобство, традиційна пісенність наша, так і традиційна незгода є у нас. На святі Злуки всі були окремо – Яценюк окремо, Тимошенко окремо, ще хтось. І не будуть вони ніколи єднатися. Так було увесь час, - сказав Роман Іваничук. - Але трапився Коновалець. З Зашкова. Хто сподівався, що цей студент об’єднає всю Україну, і як полковник, як стратег, як підпільник, як політик і т.д. - за що його і вбили. І почалися роздори. При ньому не було роздорів. Він був лікарем своєї нації. І ще такий чоловік появитися".

"Я не розчаровуюся в майбутньому України. Я оптиміст. Вважаю, що перед Україною – велике майбутнє. Я це знав ще тоді, коли того майбутнього і видно не було… Я знав, що всі імперії розпадаються… Але буде трудно, буде тяжко", - зазначив письменник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук