Консультаційна місія ЄС надаватиме юридичну підтримку у реформуванні львівської міліції

Головні Новини за 08 грудняВіталій Кубліков, 8 грудня 2014, 16:49 387 0

Консультаційна місія ЄС в Україні надаватиме консультаційну підтримку у реформуванні міліції Львівщини та можливо допоможе знайти грантові кошти для завершення будівництва нового приміщення для міліції у Львові.

Про це у понеділок, 8 грудня, за результатами зустрічі із представниками консультаційної місії ЄС, розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«В першу чергу це буде якісна юридична допомога для того, щоб ми підготували ті зміни до законопроектів, які будуть мати європейську акцептацію. Також це можливість отримувати і фінансову допомогу», – зазначив Садовий.

Він також висловив сподівання, що представники консультаційної місії допоможуть знайти кошти, щоб добудувати приміщення для міської міліції на вул. Стрийській у Львові. Зведення цього приміщення «заморозили» через відсутність коштів.

«Наші колеги побачили будівництво нового приміщення міліції, яке ведеться. Я буду мати надію, що вони допоможуть знайти додаткові грантові кошти Європейського Союзу, щоб добудувати це приміщення», – зазначив мер Львова.

Своєю чергою голова Консультаційної місії ЄС Кальман Міжей зазначив, що місія розглядає Львів «як один з двигунів реформування в країні».

«Європейська Рада, яка має 28 членів, дала нам повноваження координувати процес щодо змін у правоохоронній системі і сектору цивільної безпеки. Наша роль полягає в тому, щоб давати поради, але також ми можемо просити фінансової допомоги у наших європейських партнерів», – наголосив він.

Зазначимо, що Консультаційна місія ЄС в Україні була створена 22 липня відповідно до рішення ради ЄС і на прохання української влади. Вона розпочала роботу в Україні 1 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук