Контролерів львівського електротранспорту зобов’язали носити бейджики

СуспільствоІрина Знась, 22 листопада 20148810

Контролери у львівському електротранспорті обов’язково повинні носити бейджики, на яких зазначено, що особа дійсно є контролером. Про це йдеться у відповідь на заяву львів’янина Сергія Літневського до управління транспорту Львівської міської ради, яку активіст оприлюднив на сторінці Facebook-спільноти «Дайте пройти».

Вперше із заявою про те, що контролери ЛКП «Львівелектротранс» порушують законодавство та виконують свою роботу не маючи при собі нагрудних знаків чи жетонів, який вказуватиме на його статус, на ім’я в.о. директора департаменту житлового господарства Львівської міськради Володимира Олійника Сергій Літневський звернувся ще у грудні 2013 року. Спочатку в управління транспорту ЛМР відповіли, що відсутність жетона не є порушенням законодавства і контролерам достатньо мати при собі посвідчення, яке видає їм транспортне підприємство. У відповідь чоловік звернувся до міськради із повторною заявою.

«Приблизно наприкінці вересня, мені зателефонував новий директор ЛКП «Львівелектротранс» Васільєв Сергій Вікторович щодо даної заяви, і пообіцяв мені, що контролери будуть ходити з бейджиками. Казав, що на металеві жетони, такі як в працівників ДАІ, немає коштів, але я й не наполягав на таких. Запитав скільки часу я йому даю на вирішення питання, і я тоді сказав, що вважаю, що за тиждень часу можна всіх контролерів спорядити бейджиками для нагрудних знаків. На тому і зійшлись», – написав Літневський у спільноті.

Відповідь Сергію Літневському від Управління транспорту Львівської міської ради

Також він опублікував заяву управління транспорту ЛМР з підписом начальника управління Віктора Щира, що з 29 вересня 2014 року усі контролери пасажирського транспорту зобов’язані виходити на лінію із відповідним нагрудним знаком – «бейджиком із зазначенням відповідних атрибутів власника».  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук