«Корпорація КРТ» буде офіційно представлена на найбільшій виставці-ярмарку InnoTrans 2016

Суспільствопромоція, 26 вересня 2016, 11:09 290 0

В ногу з часом. «Корпорація КРТ» одна із небагатьох українських компаній буде офіційно представлена на найбільшій світовій виставці-ярмарку транспортних технологій InnoTrans 2016.

«Сподіваємося на європейські замовлення та на наші державні замовлення. Можливості є великі. Потенціал в обладнанні існує, тому можемо нарощуватись», зазначив керівник заводу пружинних кріплень «Корпорації КРТ» Микола Литвинюк.

Міцність та витривалість. Завдяки новітнім конструкторським розробкам та застосуванню сучасних матеріалів вдалося досягти оптимального балансу.

«Цей хімічний склад забезпечить нам безперебійну роботу самої клеми в процесі експлуатації. Ми повинні бути впевнені, що отримуємо в кінцевому результаті відповідну продукцію», сказала технолог «Корпорації КРТ» Лідія Маліночка.

Корпорація КРТ представить у Німеччині свої найкращі розробки.

«Там насправді на виставці будуть, власне, цільові фахівці, котрі будуть дивитися через призму дуже професійного ока. І ми готові до цього. Нам є чим пишатися», розповів директор ТОВ «Корпорація КРТ» Олег Місьонг.

Випробування на коліях «Укрзалізниці» засвідчили, що скріплення КПП-5 та КПП-5-К виробництва «Корпорації КРТ» ефективно працюють як на швидкісних ділянках, так і при максимальних навантаженнях транспортних перевезень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук