«Корпорацію КРТ» звинуватили у монополізації ринку та нечесних методах конкуренції

СуспільствоКубліков Віталій, 12 грудня 2014, 10:42 323 0

У вівторок, 9 грудня, автори проекту «Наші гроші» звинуватили «Корпорацію КРТ» в монополізації ринку та нечесних методах конкуренції.  Відтак 11 грудня керівництво колійних систем скликало прес-конференцію аби заперечити свою причетність до «сірих» схем. Наголошують, що прозвучали безпідставні звинувачення.

«Корпорація КРТ» стурбована , що ТОВ «АТ Механіка», яку пов’язують з Олександром Януковичем, послуговується недобросовісною конкуренцією та використовує журналістів для власних маніпуляцій. Зокрема, «АТ Механіка», не без допомоги злочинної влади, у 2013 році виграла тендери, які у результаті виконала лише на 29%. У 2014 вказане ТОВ прагне за будь яку ціну встановили влсну монополію на ринку» - зазначають у «Корпорації КРТ».

Пряма мова директора компанії «АТ Механіка» Віталія Руденка, що начебто «Корпорація КРТ» звинуватила залізницю у неправомірному затвердженні техумов «АТ Механіки» і представники останньої не були запрошені на засідання суду, є відвертою брехнею.

«Коли є якісна продукція яка відповідає технічним умовам замовника і є продукція, коли в самого замовника є до неї питання. І більше того технічні питання з порушенням процедури, то скажіть як себе вести» - каже адвокат Сергій Матвіїв.

Позиція ж «Корпорації КРТ» у проекті «Наші гроші» узагалі не була представлена.

Відтак корпорація  звернулася на адресу телеканалу «Зік» з відкритим листом.

Якщо журналістів проекту «Наші гроші» цікавить реальна ситуація пов’язана з виготовленням специфічної продукції та загалом на ринку скріплень для залізниці – “Корпорація КРТ» просить надати ефір та готова його оплатити.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук