Костянтин Жеваго програв в судах ліквідатору свого банку понад ₴2,5 млрд

Костянтин Жеваго програв в судах ліквідатору свого банку понад ₴2,5 млрд
фото DT.ua
У компаній Жеваго відсудили понад ₴2,5 млрд боргів перед банком-банкрутом

З 5 вересня 2016 року і по сьогодні ліквідатор банку «Фінанси та кредит» домігся винесення в судах рішень на користь банку щодо низки компаній-боржників, на загальну суму понад 2,5 млрд грн. Про це йдеться у статті на DT.UA.

Як зазначається, уповноважена особа Фонду гарантування вкладів на ліквідацію банку здійснює заходи по стягненню проблемної заборгованості, зокрема з компаній, пов'язаних з колишнім власником «Фінанси та Кредит». Згідно з наведеними даними, з 5 вересня 2016 року банк забезпечив захист своїх інтересів і винесення судових рішень на свою користь щодо наступних компаній-боржників: ПрАТ «АвтоКраз» на суму понад 1,3 млрд грн, ТОВ «Залив Метал» на суму 800 млн грн, ПрАТ «Авторадіатор» на суму 230 млн грн, ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» на суму 127 млн грн, ТОВ «Інтерпрокат» на суму 112 млн грн, ТОВ «Ворскла сталь» на суму понад 168 млн грн.

У Фонді також повідомили про продовження процесу оскарження банком у Верховному суді України ухвалених судами нижчих інстанцій на користь компанії-боржника ПАТ «Київмедпрепарат» рішень про відстрочення строків виконання боржником кредитних зобов'язань перед банком до 2019 року.

Також повідомляється, що завдяки ефективній роботі уповноваженої особи та Фонду гарантування вкладів скасовано незаконні рішення судів про відстрочення повернення кредитних коштів на загальну суму понад 800 млн грн підприємством-боржником ПрАТ «Галичфарм».

Нагадаємо, Національний банк України 17 грудня 2016 року вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати неплатоспроможний банк «Фінанси та кредит». За інформацією на сайті НБУ, регулятор прийняв таке рішення за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Раніше, у вересні 2015 року, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію до цього банку на підставі рішення НБУ про визнання його неплатоспроможним.

Банк «Фінанси та кредит» входить в групу найбільших банків України і працював з 1990 року. Основними акціонерами банку є компанії «Асканія» (46,5%) та F&C Realty (50%), які підконтрольні бізнесменові Костянтину Жеваго.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук