Кращі медзаклади Донбасу розташовані на територіях, непідконтрольних Україні, – МОЗ

СуспільствоВолодимир Пиріг, 24 листопада 20146691

Більшість закладів охорони здоров'я Луганської та Донецької областей залишилися на непідконтрольній Україні території.

Про це повідомив журналістам виконувач обов’язків міністра охорони здоров'я Василь Лазоришинець у Києві в понеділок, інформує «Інтерфакс-Україна».

«Більшість лікарень залишилися там, і погано, що залишилися найкращі – обласні лікарні, два перинатальних центри, які були оснащені за останнім словом, та інститут невідкладної хірургії ім. Гусака, який має єдину в Україні лабораторію з вирощування шкіри», - поскаржився він.

За словами урядовця, із 332 закладів охорони здоров'я Донецької області на підконтрольній Україні території розташовані лише 90, а у Луганській області — 85 установ з 224.

Крім того, виконувач обов’язків міністра повідомив, що на непідконтрольні території ліки, придбані за бюджетними програмами, доставлятися не будуть.

«На окупованій території, ліки, на жаль, доставлятися не будуть. Ми не маємо можливості доставити туди ліки. Були проблеми, коли доставляли протитуберкульозні препарати і препарати для замісної методонової терапії. Були кілька разів обстріляні автомобілі, і водії категорично відмовилися заїжджати на території, захоплені терористами», – сказав Лазоришинець.

Крім того, він вказав на складні умови роботи медиків на непідконтрольних Україні територіях.

«Лікарі бояться. У мене є знайомий лікар, прізвище якого внесли в список на розстріл, тому він був змушений виїхати і вже більш ніж два місяці перебуває у Києві», – додав в. о. міністра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук