Кравчук каже, що Україна - на межі громадянської війни
Перший президент України Леонід Кравчук наголошує, що сьогодні Україна знаходиться на межі громадянської війни. Про це він сказав, виступаючи з трибуни Верховної Ради України.
Він наголосив, що сьогодні ситуація в Україні «драматична». «Весь світ визнає і Україна визнає, що держава знаходиться на межі громадянської війни. В Україні – двовладдя, в Україні іде фактично повстання», - підкреслив Кравчук, пише УНІАН.
За його словами, дуже швидко мирні акції переросли «в повстання, бо коли захоплюється влада, а це факт, коли валиться влада і органи влади, визначені Конституцією, звільняються стихійно від виконання своїх обов’язків, ясна справа, що це є повалення влади, це є просто революція».
Кравчук підкреслив, що в цій драматичній ситуації необхідно «дуже відповідально поставитися до України». Він підкреслив, що в цій ситуації необхідно домовлятися владі і опозиції. За його словами, першим кроком на шляху таких домовленостей є скасування законів, які були ухвалені 16 січня.
Нагадаємо, що після виступу Кравчука голова Верховної Ради Володимир Рибак оголосив перерву в позачерговому засіданні парламенту до 14:00.