Країна досі не почула альтернативи нинішньому уряду. Пора визначатися, – «Народний фронт»

Українське суспільство і міжнародні партнери України очікують від парламенту і Президента негайного вирішення політичної кризи і продовження курсу реформ. Західні партнери неодноразово вимагали стабілізації ситуації і об’єднання довкола Уряду заради продовження реформ, повідомили у прес-службі «Народного фронту».

Кожен день невизначеності щодо Уряду – це втрачений час, який міг бути використаний на користь держави, кажуть у партії.

«Своїм впертим небажанням поставити інтереси України вище за власні амбіції політики руйнують довіру до себе і підривають імідж країни в очах Заходу. Це може звести нанівець всі позитивні досягнення упродовж двох років», – зазначили у «Народному фронті».

Така ситуація є неприйнятною і має бути вирішена якомога швидше. У зв'язку з цим фракція «Народний фронт» вкотре закликає Президента Петра Порошенка і його політичну силу нарешті визначитись зі своєю позицією щодо Кабінету міністрів.

«Або ви називаєте ім'я нового прем'єр-міністра, пропонуєте склад нового уряду, його програму і презентуєте нову коаліцію, або підтримуєте чинний уряд і усі разом зосереджуємося на проведенні реформ», – наголошують у «Народному фронті».

У партії зазначили, що неодноразово говорили про те, що готові розглянути альтернативний склад Кабміну і його програму.

«Однак країна досі не почула від найбільшої фракції Верховної Ради – «Блоку Петра Порошенка» – прізвища кандидатів на посади в Уряді. Покажіть, нарешті, людину, яку ви пропонуєте на посаду прем'єр-міністра, і 226 народних депутатів, які проголосують за цю кандидатуру. Інакше – потрібно припинити жити протистоянням і розхитувати ситуацію», – додали у пропрем’єрській партії.

Вони додали, що заклики відправити чинний уряд у відставку, не запропонувавши альтернативи, більше схожі на безвідповідальний популізм, а не державницьку позицію.

«Країна не може у цей складний час іти на поводу у демагогів, які думають не про інтереси країни, а про майбутні вибори, і вже приміряють для себе високі посади. Не можна зупинятися на півшляху і повторювати старі помилки. Від цього програють всі, і передусім Україна», – підсумували у «Народному фронті».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук