Країни «Вишеградської четвірки» опікуватимуться деякими реформами в Україні

Міністри закордонних справ країн-членів "Вишеградської четвірки" у вівторок, 16 грудня, під час візиту в Київ планують обговорити конкретні дії для допомоги в проведенні реформ.

«Ми говоритимемо про реформи, про те, що ми можемо зробити, щоб допомогти Україні в окремих сферах, пропонуючи наш автентичний досвід. Це буде наш конкретний внесок в успіх реформ», – заявив журналістам міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак після зустрічі неформальної «групи друзів України» на рівні міністрів закордонних справ у Брюсселі в понеділок, передає «Інтерфакс-Україна».

«Кожна країна візьме окремий сектор, наприклад, сільське господарство або транспорт, і допоможе Україні на основі того, що зроблено в процесі вступу до ЄС і на основі експертної допомоги», – пояснив журналістам міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Він також зазначив, що Україна і країни «Вишеградської четвірки» планують організувати обмін фахівцями, які працюватимуть над адаптацією українського законодавства до законодавства ЄС.

«Вишеградська четвірка» – це об'єднання чотирьох європейських держав: Польщі, Чехії, Словаччини й Угорщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук