«Креді Агріколь Банк» об’єднує бізнес та інвесторів

Економікапромоція, 30 березня 2017, 11:24 282 0

«Креді Агріколь Банк» – платформа, що об’єднує бізнес та інвесторів. Таку оцінку установі надала делегація французького Посольства до MNC Desk. Цей підрозділ – перше спеціалізоване відділення банку для клієнтів міжнародного корпоративного бізнесу у Західному регіоні. Ця зустріч забезпечила можливість діалогу між потенційними та існуючими корпоративними клієнтами банку з пані Послом, представниками Львівської державної адміністрації та бізнес-спільнот.

«Я впевнена, що для розвитку інвестиційного бізнесу потрібні три чинники, які тісно пов’язані між собою. Це макроекономіка, сприятливий бізнес-клімат і можливість налагодження контактів. Все це тут у вас присутнє», – зазначила Назвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

Захід України, зокрема Львівщина – дуже сприятливий і відкритий регіон для інвесторів. Тут можливе налагодження франко-українських відносин, переконана Ізабель Дюмон. Такий інвестиційний клімат створює і Львівська держадміністрація зокрема. За підтримки управління інвестиційної політики в регіоні відкрито 60 компаній і створено понад 12 тисяч робочих місць.

«В цьому році ми вирішили більшу увагу приділити не стільки залученню інвестицій, скільки власне допомозі і супроводу інвесторів, які вже працюють тут. Найкращими адвокатами для потенційних інвесторів на користь області можуть бути ті компанії, які тут працюють», – сказав Роман Матис, начальник управління інвестиційної політики ЛОДА.

«Підтримка Французького Посольства є надзвичайно важливою для нас та для наших клієнтів, для бізнесу з французьким корінням, який працює в регіоні. Результати вже є. Сформована команда. Є зацікавленість з боку клієнтів. Відкриті перші рахунки. І я дуже багато бачу зустрічей і зацікавленості у зустрічах, у перемовинах, у відповідях на питання бізнесу, що ми можемо їм запропонувати», – розповіла Лариса Бондарєва, Член Правління «Креді Агріколь Банку».

«Креді Агріколь» обслуговує більше тисячі великих корпоративних компаній, серед них 150 – міжнародні клієнти. Ці компанії працюють у більш ніж 40 різних країнах, і в 20 різних секторах індустрії. Банк є лідером у фінансування агросектору, займає 8% цього ринку та обслуговує понад три тисячі компаній.

«Дуже важлива орієнтація на клієнта, особливо в складних інструментах. І робота з експертами по бізнес-консалтингу є дуже важливою для персоналу компанії», – додав Валерій П’ятак, представник «Дрог-Буд Україна», клієнт банку.

У «Креді Агріколь» готові консультувати клієнтів щодо можливих інвестицій, експорту продукції, пошуку нових ринків. А також – організувати співпрацю українського бізнесу із сусідньою Польщею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук