Кримським татарам не дозволили відзначити День прапора у Сімферополі

Окупаційна влада Сімферополя заборонила проводити заходи до Дня кримськотатарського прапора в центрі міста.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив секретар Меджлісу Ділявер Акієв.

За його словами, 11 червня Меджліс подав до Сімферопольської міської ради інформацію про те, що 26 червня кримські татари будуть проводити в парку ім. Треньова в Сімферополі культурно-масові заходи, присвячені Дню кримськотатарського прапора.

Влада відповіла відмовою, пославшись на небезпеку для «сотень дітей».

«Загалом, через те, що в парку працює безліч атракціонів, відбуваються різні конкурси та виставки, і через те, що парк відвідують «сотні дітей» – проведення нами Дня прапора може порушити громадський порядок, законні інтереси інших громадян», — передав позицію самопроголошеної влади Акієв.

Зокрема, він цитує текст відповіді, згідно з яким, «скупчення великої кількості людей на обмеженій території, не призначеній для розміщення додатково заявленої кількості учасників, може створити умови для порушення громадського порядку, прав і законних інтересів інших громадян».

«Ми запланували низку конкурсів для дітей, виставку і багато іншого. Але нам НЕ МОЖНА, адже наші діти можуть порушити громадський порядок. А той єдиний дитячий паровозик, який катається порожнім по парку, мабуть, і є «атракціонами, попит на які зростає під час шкільних канікул», — додав секретар Меджлісу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук