Кризові сім’ї Львова зможуть безкоштовно насолодитись шедеврами неокласичної музики

КультураДар'я Буряченко, 27 лютого 20152340

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за благодійної підтримки «Lafest Production» запросив сотню гостей з кризових сімей Львова на концерт сучасної музики «Неокласика».

Малозабезпечені, багатодітні сім’ї, учасники АТО та їх сім’ї, а також переселенці 1 березня у Львівській обласній філармонії матимуть змогу почути найкращі композиції відомого українського композитора і піаніста Єгора Грушина у супроводі струнного квартету. 

Під час концерту прозвучать нові твори піаніста з альбому «Dominicano», які створювались під впливом подій і настроїв та яскраво демонструють індивідуальний стиль піаніста.

«Музикотерапія вже тривалий час застосовується у психології та медицині для лікування різних захворювань. Організм людини здатний сприймати музичні вібрації і по-своєму на них реагувати. Окрім цього, звучання музичних інструментів у живому виконанні здатне занурювати у найпотаємніші глибини душі, дарувати радість, зароджувати потребу в ніжності, турботі і любові. Захоплює, що молоді талановиті люди за допомогою музики сьогодні готові безкорисливо дарувати іншим частинку себе», - зазначила в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук