Кросівки для спорту та кросівки для міста: принципова різниця

СуспільствоПромоція, 26 січня 201812141

Мало хто знає про це, але є значні відмінності між кросівками, які призначені для спорту, і спортивним взуттям для повсякденного використання.

Під час занять спортом наші навантаження відрізняються від тих, які ми зазнаємо щодня. Для того, щоб захистите себе від травмування та проблем із суглобами необхідно надати перевагу професійному спортивному взуттю. Найбільша помилка новачків полягає в тому, що вони займаються у кедах або взутті для міста.

Більш того, для різних видів спорту існує свій вид взуття, ціна якого може сягати кількох тисяч.

Це обумовлено тим, що при виготовленні виробник адаптує модель під певний вид спорту, застосовує відповідні технології. Наприклад, бігові кросівки, призначені для легкої атлетики, мають щільно прилягати до ноги, фіксувати суглоби. Матеріал має бути «дихаючим», до того ж важливою є вага. Кросівки для бігу максимально легкі. Найкращими є кросівки, в яких п'ятка буде амортизувати. Такий ефект досягається за рахунок наповнення підошви спеціальним гелем. В разі амортизації нівелюється сила удару п'ятки від бігової поверхні, і колінний суглоб не отримує надмірного навантаження.

Кросівки для повсякденного життя є зручними, вони більш пристосовані до довгих піших прогулянок, до різних поверхонь – від ґрунту до асфальту, аніж класичне взуття. Проте вони не мають спеціальних запобіжних технологій, не орієнтовані саме на заняття спортом. Займатись у такому взутті небезпечно для здоров’я. Але ж основна мета ваших занять спортом – це здоров’я, вірно?

В Інтернет-магазині Lotto ви знайдете кросівки для спорту від Лотто, а також зможете придбати одяг для активного відпочинку. Хочете економити? Замовляйте товар в Lotto.

Як то кажуть, легше запобігти травмі, ніж потім лікуватись. Саме тому, взуття потрібно підбиратися відповідно до мети використання.

Якщо потрібні кросівки для бігу – потрібно купувати моделі, які призначені для легкої атлетики. Ваш спорт – це фітнес, великий тенніс або волейбол – проконсультуйтеся у магазині Лотто, які кросівки краще обрати саме для вашої активності.

В Інтернет-магазині спортивних товарів Lotto є все, що потрібно для активного відпочинку. Діє акція на весь модельний ряд кросівок, спортивного одягу і аксесуарів. Деталі акції на сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук