Культурні події на вихідних у Львові

Гастролі американського блюзмена, скарби княжого Звенигорода і легка класика на фестивалі «Pizzicato e Cantabile»

Головні новини Львова 26.07Марічка Крижанівська, 26 липня 2018, 18:00 435 0

У «Дзизі» виступить американський блюзмен Кіт Данн.

Американський блюзмен музикуватиме у Мистецькому об'єднанні «Дзиґа». У п'ятницю, 27 липня, львів'яни мають нагоду почути наживо Кіта Данна. Цей чоловік об’їздив із концертами майже всю земну кулю. Блюзмен є одним із останніх представників старої джазової школи, до якої він додає шаманські ритми дельти Міссісіпі, називаючи свій стиль «trance blues».

«Це, напевно, те, що лишилось у світі найбільш наближене до тих витоків блюзової музики. Це абсолютно актуальний музикант – унікальний, але актуальний. Грає і сучасну музику. Як там говорять: там можна побачити ту справжню Америку, якої вже майже немає», – розповів керівник Мистецького об'єднання «Дзиґа» Маркіян Іващишин.

Скарби княжої столиці демонструють у музеї Звенигорода.

Скарби княжої столиці демонструють у музеї Звенигорода. Тут відкрили виставку раритетів, які були викопані впродовж ста років на місці Звенигородського князівства. Показують прикраси, зброю ХІ-ХІІІ ст. Особливими експонатами є шкіряне взуття і дерев'яний посуд, які збереглися завдяки тому, що упродовж тисячі років пролежали у болотистій місцевості.

«Ми вирішили повністю розповісти історію княжого Звенигорода від першої літописної згадки 1086 року і до 1241 року, коли Звенигород перестав існувати на політичній карті і був знищений ханом Батиєм під час облоги», – розповіла наукова співробітниця Рятівної археологічної служби Наталія Войціщук.

Фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile» запрошує на французьку музику.

Музика для тих, хто у відпустці хоче посмакувати легкою класикою. У Львові триває фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile». З'їжджаються гастролери з Америки, Франції, Голландії, Японії та Польщі. Найближчий концерт – у неділю, 29 липня, у філармонії. Органістка Олена Мацелюх та піаністка Меланія Макаревич запрошують на вечір французької музики – від Сен-Санса до Мессіана.

«Музиканти, котрі не мають спокою влітку, хотіли би також виступати влітку, вони не хочуть відпочивати. І тому ми вирішили для таких фанатів зробити літній фестиваль. Ми налаштовані на туристів, тому це не буде тяжка музика, це буде легка музика», – розповіла органістка, організаторка фестивалю Олена Мацелюх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук