КУН не зобов’язаний підтримувати Програму Уряду Тимошенко, - заява

24 березня 20082580

Депутати фракції „Національний вибір - Конгрес Українських Націоналістів” у Сокальській районній раді прийняли заяву-відповідь на звернення БЮТу.

Заяву подаємо повнотекстово:

"21 березня прес-служба ЛОО партії ВО "Батьківщина", опираючись на повідомлення голови районної організації партії „Батьківщина”, заступника голови Сокальської районної ради Василя Панченка, поширила заяву, в якій депутатів від КУН звинувачують у розвалі демократичної коаліції „Наша Україна” - „Блок Юлії Тимошенко”. Приводом до звинувачень стало те, що 18 березня під час засідання XIV сесії Сокальської районної ради, фракція „Національний вибір - КУН” не взяла участь у голосуванні за проект ухвали „Про заходи щодо реалізації програми діяльності Уряду в Сокальському районі”.

Члени фракції „Національний вибір - КУН” в Сокальській районній раді здивовані і обурені такою заявою.

По-перше, ми не є ні де-факто, і де-юре членами демократичної коаліції між НУ і БЮТ на районному рівні, і члени фракції БЮТ це дуже добре знають.

По-друге, питання щодо підтримки дій Уряду не опрацьовувалося належним чином ні у комісіях районної ради, ні на Президії цього органу. Більше того, жодних, підкреслюємо, жодних пропозицій, напрацювань, заходів щодо реалізації програми Уряду не було ініційовано.

По-третє, зважаючи на актуальність та важливість даного проекту рішення, чому він був поставлений заступником голови районної ради В.Панченком в порядку денному останнім питанням перед „різним” (всього розглядалось 20 питань)?

По-четверте, при обговоренні цього питання, депутати-„кунівці” запропонували також розглянути спільно з цим і заходи на виконання „Соціальних ініціатив” Президента України В.Ющенка, на що Василь Панченко ніяк не зреагував.

По-п’яте, зважаючи на представництво членів демократичної коаліції НУ і БЮТ в районній раді (депутатів-„нашоукраїнців” є 23 депутати, а „бютівців” - 27), переконані, за належної підготовленості цього питання, дане рішення було б прийнято однозначно.

Таким чином, вважаємо непідготовленість, непродуманість, неорганізованість чільників БЮТ в районній раді головною причиною неприйняття рішення щодо підтримки дій Уряду, а, як часто буває в таких випадках, „крайніми” зробили депутатів від КУН та Блоку Литвина. Тож постає питання, хто ж „фарисей”?"

Довiдка ZAXID.NET

18 березня під час засідання XIV сесії Сокальської районної ради фракція КУН разом із фракцією Блоку Литвина не підтримали внесений у порядок денний проект ухвали "Про заходи щодо реалізації Програми діяльності Уряду в Сокальському районі". Відтак, рішення отримало лише 33 голоси "за" із необхідних 38. Сокальська районна організація партії "ВО Батьківщина" і фракція БЮТ у Сокальській районній раді глибоко стурбовані фактом прямого саботажу при прийнятті до виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України депутатами-державними службовцями Сокальського району. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ЛОО партії ВО "Батьківщина".

За прийняття цієї програми не голосували десять депутатів.

Однак це питання під час попереднього обговорення та вивчення було підтримане всіма постійними депутатськими комісіями Сокальської районної ради і рекомендоване комісіями до схвалення.

"Нелогічною, особливо у зв’язку з вчорашніми подіями у Львівській обласній раді щодо її звернення до Генеральної прокуратури про незаконність звільнення з посади Миколи Пшевлоцького, видається позиція фракції КУН у Сокальській районній раді. Депутати-кунівці не підтримали проект ухвали сесії районної ради, запропонований фракцією БЮТ, щодо підтримки реалізації програми уряду на місцях. Не лише нелогічною, але й фарисейською є така позиція, адже вони де-факто є представниками демократичної коаліції, утвореної більше року тому місцевому рівні.

На жаль, такі наші "союзники" лише формально, а не на практиці дотримуються домовленостей. Програма дій Уряду, що пропонується до розгляду у Верховній Раді, була розроблена не лише представниками БЮТу, а й Блоку "Наша Україна - Народна самооборона". Хоч КУН, як політична партія, з певних причин не брав участі у виборах до Верховної Ради, але на місцевому рівні, особливо у Галичині, вони були підписантами угод між БЮТ і "Нашою Україною"", - наголосив голова Сокальської районної організації партії ВО "Батьківщина", керівник фракції БЮТ у Сокальській районній раді Василь Панченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук