КУН планує провести форум національно-патріотичних сил України

22 жовтня 20083610

21 жовтня у Львові відбулося чергове засідання регіональної координаційної наради націоналістичних організацій Західної України. Після Івано-Франківська і Бережан це вже четверте засідання, в якому взяли участь представники Івано-Франківщини, Тернопільщини, Рівненщини, Львівської та Чернівецької областей за головування лідера обласної організації Конгресу Українських Націоналістів Львівщини Миколи Пшевлоцького, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі КУНу.

Ключовим лейтмотивом наради була тема підготовки та участі націоналістичних організацій у позачергових виборах до українського парламенту. Присутні обговорили питання залучення ширшого кола національно-патріотичних організацій з метою створення потужної політичної сили, висунули ініціативу збору підписів за внесення змін до виборчого законодавства, підтримали ідею зміцнення президентської гілки влади. У програмі підготовки до 80-річчя Організації Українських Націоналістів запропоновано провести форум національно-патріотичних сил України.

Представники націоналістичних сил західного регіону на своєму засіданні утворили також робочі групи для узагальнення засад взаємодії включно з ідеологічною, політичною та соціально-економічною складовою.

Наступне засідання Координаційної Ради націоналістичних організацій заплановано провести через тиждень у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук