КУН заявив, що самостійно піде на вибори

14 жовтня 20083850

На черговому засіданні форуму національно-патріотичних сил Стрийщини його голова Ростислав Готь оприлюднив заяву обласного Конгресу українських націоналістів, у якій зазначено, що КУН не об’єднуватиметься ні з ким, а самостійно йтиме на вибори. Про це повідомив власкор ZAXID.NET у Стрию.

Мета створення форуму - координація спільних дій, спрямованих на захист демократії, суверенітету, економічної та політичної незалежності України. Форум набув статусу міськрайонного й об’єднує Стрийську міську й районну організації КУНу, міськрайонну організацію УНП, "Меморіал", "Союз Українок", Стрийську станицю братства ОУН-УПА, Стрийське товариство політв’язнів та репресованих, товариство "Лемківщина", Стрийську об’єднану спілку дітей політв’язнів та репресованих, міськрайонне товариство "Просвіта", Західноукраїнський центр прав людини та громадських ініціатив.

Форум національно-патріотичних сил Стрийщини підготував Меморандум про співпрацю й координацію спільних дій, який підпишуть всі учасники.

Довiдка ZAXID.NET

У Стрию перше засідання Форуму демократичних сил, яке ініціювали міська організація Конгресу Українських Націоналістів, Стрийська станиця Братства ОУН-УПА, товариство політв’язнів і репресованих у межах акції "Захисти Україну" відбулося наприкінці вересня. На засіданні обрано раду форуму: голову, секретаря і координатора. Обговорювалися форми і методи роботи з роз’яснення населенню сучасної політичної ситуації в країні. На другому засіданні 6 жовтня - організацію перейменовано у форум національно-патріотичних сил Стрийщини й розширено кількість учасників.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук