Лаґард закликала Україну скористатися сприятливою кон'юнктурою для прискорення реформ

Лаґард закликала Україну скористатися сприятливою кон'юнктурою для прискорення реформ
Президент України Петро Порошенко і директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лаґард назвала позитивною і конструктивною зустріч із президентом України Петром Порошенком та його командою в Давосі у середу, 24 січня. Про це йдеться в офіційному повідомленні директорки фонду на сайті МВФ

Як зазначається, Крістін Лаґард підтвердила готовність продовжити підтримку України і закликала скористатися хорошою зовнішньою кон'юнктурою для прискорення реформ. Директор-розпорядник МВФ також привітала висунення президентом України кандидатури першого заступника глави НБУ Якова Смолія для призначення незалежного і постійного голови Національного банку України.

Згідно з повідомленням прес-служби МВФ, на зустрічі також обговорили останні економічні події і перспективи України, а також реалізацію заходів, що відкриють шлях для завершення тривалого чергового перегляду програми розширеного фінансування EFF, який повинен відкрити відновлення фінансування в рамках цієї програми.

В рамках четвертого перегляду, який відкриває шлях для отримання п'ятого траншу, МВФ ще продовжує вивчати ухвалений Верховною Радою закон про пенсійну реформу. Крім цього, Україні ще необхідно ухвалити законодавство про створення антикорупційного суду, реформувати а також провести коригування внутрішніх тарифів на газ відповідно до раніше затвердженої формули.

Як відомо, минулого тижня Київ виконав ще одну з умов перегляду - було ухвалено новий закон про приватизацію. Крім того Петро Порошенко вніс до Верховної Ради кандидатуру Якова Смолія на посаду глави НБУ, що фактично була вакантною з весни 2017 року, коли чинна сьогодні голова НБУ Валерія Гонтарева подала у відставку.

Нацбанк раніше повідомляв, що в 2018 році очікує надходження двох траншів МВФ на загальну суму $3-3,5 млрд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук